W Batorym II już mieszkają

Wraz z końcem minionego roku prace budowlane przy Batorym II ustały, a pierwsze lokale trafiły do nowych właścicieli. Zlokalizowana na poznańskim Piątkowie inwestycja wciąż oferuje wolne mieszkania.

Kompleks mieszkaniowy Batory II jest efektem współpracy firm Pekabud-Morasko i UWI Inwestycje S.A. Budynki położone są na skraju osiedla Stefana Batorego, a inwestycja znajduje się w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku. – Zgodnie z terminem zakończenia prac budowlanych, przekazaliśmy już klucze właścicielom przeszło czterdziestu mieszkań. Nadal w ofercie mamy najpopularniejsze lokale w tym kawalerki do 30 mkw. i mieszkania dwupokojowe do 50 mkw. – mówi Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – Na parterze dostępne są również mieszkania z dużymi ogródkami – dodaje.

Inwestycja Batory II składa się z budynku trzypiętrowego i drugiego o zróżnicowanej wysokości: trzech, czterech i pięciu pięter. Obydwa obiekty zostały posadowione na wspólnej hali garażowej, co zapewniło maksymalną ilości miejsc postojowych dla mieszkańców. Dla wygody przyszłych użytkowników inwestycji, windy w każdym z budynków zostały zaprojektowane tak, by obsługiwać również podziemną halę garażową. By dodatkowo zwiększyć komfort mieszkania inwestor zamontował drewnianą stolarkę okienną o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Ponadto ściany wewnętrzne i zewnętrzne budynków, jako jedne z nielicznych w Poznaniu, wykonane są z elementów ceramicznych, w efekcie czego budynki są cieplejsze i posiadają lepszą izolację akustyczną.

Pomimo tego, że obiekt został już ukończony, deweloper wciąż przewiduje możliwość łączenia lokali na życzenie klienta. Każde takie „uszycie mieszkania na miarę” konsultowane jest indywidualnie z biurem projektowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu można stworzyć lokal łączony o całkowitej powierzchni przeszło 100 mkw.

Na uwagę zasługuje również lokalizacja Batorego II. Dzięki usytuowaniu inwestycji na skraju osiedla Stefana Batorego, budynki znajdują się w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia PST-ka. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz zaplecze handlowe w postaci supermarketów.

Mieszkania w Batorym II dostępne są w standardzie deweloperskim, w cenie od 6 tys. zł brutto za mkw. Warto zaznaczyć, że pomimo rozpoczęcia tej inwestycji przed wejściem w życie obecnej ustawy deweloperskiej, wszystkie sprzedawane tam mieszkania są nią objęte.

 PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *