Navigation Trends for Drivers coraz bliżej

Już 27 marca 2014 roku w warszawskim centrum konferencyjnym Adgar Plaza odbędzie się kolejna edycja największej konferencji w branży usług lokalizacyjno-nawigacyjnych Navigation Trends.

Tym razem wydarzenie dedykowane jest branży motoryzacyjnej, stąd tytuł Navigation Trends for Drivers.

Całodzienne spotkanie będzie obfite w kilka premier dotyczących polskiego rynku usług nawigacyjnych i lokalizacyjnych, a także podczas niego, każdy z uczestników będzie mógł zweryfikować swoje umiejętności jako kierowcy, na profesjonalnych symulatorach jazdy pod czujnym okiem instruktorów.

Ponadto, podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się o rozwiązaniach ostrzegających o fotoradarach i miejscach kontroli policji, a także o technologiach oferowanych przez producentów samochodów. Pod hasłem ConnectedDriver kryje się część, poświęcona wszystkiemu, co obecnie sprawia, że pojazd staje się mobilnym, a w dodatku inteligentnym samochodem.

Podczas konferencji nie zabraknie też tematów związanych z nawigacją samochodową, monitoringiem flot, ich bezpieczeństwem czy jakże ostatnio popularnym zagadnieniem eco-drivingu.

Rejestracja na stronie konferencji: http://navigationtrends.pl

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *