Panna młoda w rozmiarze XXL

Każdy człowiek ma prawo do szczęścia, także ci o nieco większych gabarytach. Panna młoda w rozmiarze XXL też może pięknie wyglądać – wystarczy, że zastosuje kilka trików przy dobieraniu sukni ślubnej oraz dodatków.

Jaka suknia ślubna?
    Przede wszystkim szczegółową uwagę powinno się zwrócić już na materiał, z którego zostanie uszyta suknia – powinien być gładki i bez jakichkolwiek dodatków w postaci koronek czy gotowych ozdób do wszycia czy naszycia. Gorset musi być idealnie dopasowany – nic nie może się z niego „wylewać”, kształt góry najlepiej w szpic, a do tego grube ramiączka, bądź rękawki lub tak zwane opadające ramiączka – można również zasłonić zbyt wydatne ramiona szalem. Spódnica powinna być w kształcie litery A i koniecznie bez jakichkolwiek falban i ozdób. Welon koniecznie długi, krótki będzie w tym wypadku wyglądać śmiesznie. Ozdoby najlepiej w kształtach podłużnych, wiszących, raczej unikać owalnych i okrągłych dodatków, dobrze, gdy biżuteria jest tylko drobnym dodatkiem.

honeymoon-1072209-m

Piękna panna młoda o nieco większych kształtach.

wedding-dress-433920-m

Suknie na grubszych ramiączkach doskonałe dla pań w rozmiarze XXL.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makijaż dla panny młodej w rozmiarze XXL.
    Każda panna młoda powinna przed ślubem zadbać o swoją cerę, bo przecież zaproszeni goście będą patrzeć przede wszystkim na twarz panny młodej, kolejno na pana młodego, a potem na salę weselną w hotelu czy domu ludowym. Makijaż powinien uwydatnić naturalne piękno twarzy, dlatego lepiej zrezygnować z ostrych kolorów czy brokatu na powiekach. Kolory pastelowe i prawidłowe wykończenie makijażu pudrem wysmukli wizualnie twarz panny młodej. Prawidłowo wykonany makijaż ukryje także pierwsze zmarszczki.

Zabawy oczepinowe specjalnie dla puszystych.
    Nie wszystkie zabawy oczepinowe nadają się do przeprowadzenia, wówczas, gdy panna młoda ma nieco większe kształty, co oczywiście może być związane z nieco mniejszą sprawnością fizyczną. Warto również przygotować takie zabawy, podczas których panna młoda nie będzie musiała zbytnio prezentować swoich łydek czy innych detali ciała. Wynajmując profesjonalną firmę organizującą wesela należy zaznaczyć, aby przygotowane zabawy nie ośmieszały panny młodej i nie wprowadzały głównej bohaterki wieczoru w niepotrzebne zakłopotanie.

Dzień wesele kiedyś się wreszcie skończy i przyjdzie czas na zwykłe, prawdziwe życie i dobrze, gdy sprawimy, aby to życie było szczęśliwe.  Małżeństwo i rodzi­na są tyl­ko i wyłącznie tym, co sa­mi z nich czynimy – Carlos Ruíz Zafón (Cytaty.info).

M-S-M

Grafika: www.sxc.hu

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *