Zmarszczki problemem kobiet i mężczyzn

scrunched-eyes-873729-mPierwsze zmarszczki mogą pojawić się już około 25 roku życia, te niechciane oznaki starzenia zauważają przede wszystkim kobiety, jednak i mężczyźni coraz bardziej zwracają uwagę na swój wizerunek.

Takie są obecnie czasy, że im lepszy wizerunek tym większe prawdopodobieństwo sukcesu zawodowego, awansów czy lepszych kontraktów biznesowych, a mężczyznom bardzo zależy na tym, aby praca zawodowa dawała nie tylko satysfakcję, ale przede wszystkim gratyfikacje finansowe i to na wysokim poziomie. Sama wiedza nie wystarcza, aby przebić się w gąszczu innych osób z podobnymi kwalifikacjami, dlatego dobrze jest mieć coś w zanadrzu i może to być chociażby bardzo dobry wizerunek.

Nienaganne zachowanie, doskonale wprowadzone w życie zasady savoir-vivre`u, dbałość o stan skóry twarzy, o stan włosów i paznokci to już norma w świecie biznesu, a i w mniejszych przedsiębiorstwach zaczęto kłaść na wygląd baczniejszą uwagę. Usuwanie zmarszczek – to już nie temat tabu – piszą specjaliści od redukcji zmarszczek, dlatego coraz więcej osób korzysta z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej.

Dobry wizerunek coraz częściej równa się dobra praca.

M-S-M
Grafika: www.sxc.hu

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *