V Retail Marketing Forum: 17 kwietnia 2012, Adgar Plaza Warszawa

17 kwietnia odbędzie się 5. edycja Retail Marketing Forum – imprezy dla sieci handlowych z branż lifestyle’owych (moda, wyposażenie wnętrz, itp.). Uczestnicy Forum dowiedzą się, jak skutecznie przyciągnąć do swoich salonów klientów posługując się najnowszymi narzędziami marketingowymi.

W ramach Retail Marketing Forum praktycy z dziedziny marketingu przeprowadzą wykłady, jak wykorzystać internet i media społecznościowe do pozyskania klientów, jak usprawnić zarządzanie siecią detaliczną dzięki danym liczbowym o klientach oraz jak zastosować marketing sensoryczny w miejscu sprzedaży. Uczestnicy spotkania dowiedzą się też, jakie lokalizacje sprzyjają wzrostowi sprzedaży. Dodatkowo w części wystawienniczej będzie można skorzystać z porad ekspertów na stoiskach informacyjnych oraz zapoznać się z ofertą nowych produktów i usług dla handlu detalicznego. W przerwach między wykładami będzie okazja, by nawiązać ciekawe kontakty biznesowe. 

Forum jest kierowane przede wszystkim do managerów sieci handlowych, dyrektorów marketingu, właścicieli i kierowników sklepów oraz przedstawicieli centrów handlowych i outletów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing. Organizatorem imprezy jest wydawnictwo Promedia.

Termin: 17 kwietnia 2012, godz. 10:00 – 16:00

Miejsce: Adgar Plaza, ul. Postępu 17A, poziom 0, Warszawa

Organizator:
Promedia Jerzy Osika, wydawca czasopism branżowych:
Moda Męska, Moda Damska, Fashionbusiness.pl, Ambiente, Ambiente International

Członek Polskiej Rady Centrów Handlowych

Członek Izby Wydawców Prasy 

PARTNER STRATEGICZNY

Reveal Systems

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *