BiznesModa i stylPokaz slajdówPolecane wiadomościWiadomości budowlane

V Retail Marketing Forum: 17 kwietnia 2012, Adgar Plaza Warszawa

17 kwietnia odbędzie się 5. edycja Retail Marketing Forum – imprezy dla sieci handlowych z branż lifestyle’owych (moda, wyposażenie wnętrz, itp.). Uczestnicy Forum dowiedzą się, jak skutecznie przyciągnąć do swoich salonów klientów posługując się najnowszymi narzędziami marketingowymi.

W ramach Retail Marketing Forum praktycy z dziedziny marketingu przeprowadzą wykłady, jak wykorzystać internet i media społecznościowe do pozyskania klientów, jak usprawnić zarządzanie siecią detaliczną dzięki danym liczbowym o klientach oraz jak zastosować marketing sensoryczny w miejscu sprzedaży. Uczestnicy spotkania dowiedzą się też, jakie lokalizacje sprzyjają wzrostowi sprzedaży. Dodatkowo w części wystawienniczej będzie można skorzystać z porad ekspertów na stoiskach informacyjnych oraz zapoznać się z ofertą nowych produktów i usług dla handlu detalicznego. W przerwach między wykładami będzie okazja, by nawiązać ciekawe kontakty biznesowe. 

Forum jest kierowane przede wszystkim do managerów sieci handlowych, dyrektorów marketingu, właścicieli i kierowników sklepów oraz przedstawicieli centrów handlowych i outletów odpowiedzialnych za sprzedaż i marketing. Organizatorem imprezy jest wydawnictwo Promedia.

Termin: 17 kwietnia 2012, godz. 10:00 – 16:00

Miejsce: Adgar Plaza, ul. Postępu 17A, poziom 0, Warszawa

Organizator:
Promedia Jerzy Osika, wydawca czasopism branżowych:
Moda Męska, Moda Damska, Fashionbusiness.pl, Ambiente, Ambiente International

Członek Polskiej Rady Centrów Handlowych

Członek Izby Wydawców Prasy 

PARTNER STRATEGICZNY

Reveal Systems

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *