Designerskie żywice Arturo Flooring bez tajemnic – kolejne szkolenie za nami

Podczas wakacji specjaliści od designerskich posadzek żywicznych nie próżnują. W dniach 16-17 lipca w śląskim Suszcu odbyło się kolejne szkolenie dotyczące stosowania designerskich żywic na posadzkach. Miejscem spotkania było nowoczesne Centrum Szkoleniowe WITAN.

Szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, co wyraźnie wskazuje na fakt, iż specjaliści łakną wiedzy na temat posadzek żywicznych, które coraz chętniej są widziane także we wnętrzach mieszkalnych.

Frekwencja na szkoleniu była nadspodziewanie wysoka. Na parkingu każdego dnia stawało kilkadziesiąt samochodów, co przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Przez dwa dni odwiedziło nas ponad 100 osób– choć wydaje się, że liczba ta jest nieco zaniżona – mówił z uśmiechem Witold Ruszczyński, gospodarz Centrum w którym odbywało się szkolenie.

Szkolenie zostało zorganizowane przez firmę UZIN – producenta chemii do montażu, eksploatacji oraz pielęgnacji podłóg. Inicjatorem wydarzenia był Dariusz Turski, ceniony ekspert i rzeczoznawca z dziedziny parkieciarstwa, a także Manager Marki Pallmann.

Podczas dwudniowego spotkania swoje prezentacje przedstawiły firmy: Unipro z markąArturo Flooring (designerskie żywice), Burmatex (wykładziny), Designflooring (podłogi winylowe) oraz firma WITAN(dystrybutor i wykonawca systemów posadzkowych). Uczestnicy, w części teoretycznej, mogli zapoznać się z barwną historią firmy Unipro, dowiedzieć się skąd marka Arturo Flooring czerpie inspiracje orazzobaczyć przykładowe realizacje, a także poznać warunki pracy z tym niezwykłym materiałem podłogowym. Dla uczestniczących w spotkaniu fachowców, najważniejsza była jednak część praktyczna – warsztaty ze stosowaniażywic, które nie tylko przyniosły wszystkim nowe, ważne informacje, ale także były źródłem dobrej zabawy w przyjemnej atmosferze. Wszyscy zainteresowani uczestnicy szkolenia otrzymali także dostęp do materiałów, prezentacji oraz zdjęć.

Designerskie żywice Arturo Flooring, choć na polskim rynku znane od niedawna, zaskarbiły już sobie sympatię wielu projektantów i inwestorów. Ich niemal nieograniczona kolorystyka (cała paleta RAL) oraz rewelacyjne właściwości funkcjonalne, kuszą wiele osób urządzających czy remontujących mieszkania. Podłoga żywiczna jest bezspoinowa, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości. Takie rozwiązanie jest trwałe i bezpieczne: sprawdza się zarówna w domach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Prowadzimy szkolenia dla dystrybutorów, architektów i wykonawców, ponieważ zależy nam by osoby sprzedające, a przede wszystkim wykonujące posadzki z naszych żywic, wiedziały o produkcie wszystko, potrafiły go zastosować nawet w nietypowych sytuacjach. To bardzo wymagający z punktu widzenia realizacji produkt – bardzo ważne jest np. przestrzeganie reżimu technologicznego – dlatego tak bardzo dbamy o poziom wiedzy naszych kontrahentów – wyjaśnia Dariusz Turski – główny inicjator szkolenia.

Lipcowe szkolenie odbyło się w nowootwartym Centrum Szkoleniowym WITAN, którego obszerne sale wykładowe z zapleczem technicznym oraz wyposażeniem, stwarzają idealne warunki do prowadzenia kompleksowych warsztatów dla architektów, wykonawców, dystrybutorów. Całość stanowi przemyślaną przestrzeń ekspozycyjną z pełnym asortymentem branży podłogowej.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *