Synertime z kompletną obsługą marki Lubelli

Agencja Synertime wygrała przetarg na obsługę PR marki Lubella, należącej do Grupy Maspex Wadowice. Działania realizowane są wokół idei „Bo zawsze jest dobra pogoda na Lubellę” i obejmują kompleksową obsługę Brand PR.

Idea „Bo zawsze jest dobra pogoda na Lubellę” ma popularyzować modę na tzw. kuchnię makaronową. Wraz z wybranymi ekspertami (kucharz,dietetyk) agencja przygotowuje materiały, które mają być inspiracją do samodzielnego przyrządzenia pysznych posiłków opartych na produktach Lubelli. Swoje działania agencja kieruje do dziennikarzy i blogerów kulinarnych. Za działania dla marki Lubella odpowiada dział Brand PR agencji Synertime pod nadzorem Client Service Director Ewy Kaczmarek.

Lubella to kolejny klient branży FMCG, który wybrał do współpracy Synertime. Agencja od kilku lat wspiera wizerunek marek takich jak Wawel SA, Hochland, Almette oraz Nestlé Polska S.A.

Nowa marka w portfolio współpracujących z nami firm spożywczych to potwierdzenie wyróżniających się kompetencji Synertime w zakresie działań PR na rynku FMCG. Bardzo doceniamy takie dowody zaufania. To nie tylko obiektywny wyznacznik jakości pracy konsultantów agencji – ale też bodziec do jeszcze większego zaangażowania i rozwoju – mówi Ewa Kaczmarek, Client Service Director Synertime.

Synertime to warszawska agencja public relations, w której szczególny nacisk kładzie się na synergię strategii i kreatywności, która wpływa na efektywność komunikacji. Firma istnieje od 2007 roku, realizując działania we wszystkich obszarach PR. Na jej portfolio składają się projekty zrealizowane m.in. dla Nestlé Polska S.A., Hochland, Wawel SA, EFL, Expander, Wienerberger, Yoskine oraz wielu miast i regionów. Agencja jest laureatem Złotych Spinaczy – najważniejszej nagrody dla działań public relations w Polsce. Projekty Synertime zostały uznane za najlepsze w różnych kategoriach w latach 2008, 2009, a także 2011, kiedy firma otrzymała też wyróżnienia w kategorii event społeczny oraz w kategorii specjalnej – efektywność.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *