Zaprojektuj ekologiczną instalację i wygraj iPada mini!

Mark Polska, krajowy dystrybutor wiodącego europejskiego producenta systemów wentylacyjno-grzewczych Mark BV, zaprasza wszystkich projektantów instalacji sanitarnych HVAC do wzięcia udziału w ekologicznym konkursie. Na zwycięzców czekają cenne nagrody – 11 iPadów mini.

Konkurs mark&green potrwa tylko do października bieżącego roku. Jest to zatem ostatnia szansa dla projektantów instalacji grzewczych oraz wentylacyjnych, aby wziąć w nim udział. Stawka jest wysoka, zwycięzcy rywalizacji otrzymają bowiem 11 iPadów mini. Swoim udziałem wesprą także promocję urządzeń energooszczędnych oraz działania mające na celu poszerzanie wiedzy na temat ochrony środowiska w projektowaniu przemysłowym.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w rywalizacji należy zaprojektować instalację sanitarną (HVAC) z wykorzystaniem urządzeń firmy Mark BV, które sprawią, że będzie ona bardziej ekologiczna. Projektanci mają do wyboru: centrale wentylacyjne mark Klimat z odzyskiem ciepła i modułem gazowym kondensacyjnym, nagrzewnice gazowe kondensacyjne GS+/GC+, promienniki wodne mark Infra Aqua oraz Infra Aqua Eco.

Najbardziej atrakcyjne pod względem ekologicznym projekty zostaną nagrodzone iPadami mini. Jury przyzna je w następujących kategoriach: projekty zawierające do 5 urządzeń Mark BV (kategoria I), projekty zawierające od 5 do 10 urządzeń Mark BV (kategoria II), projekty zawierające 10 i więcej urządzeń Mark BV (kategoria III).

W kategoriach I i II wybranych zostanie po trzech zwycięzców, a w kategorii III – pięciu. Komisja konkursowa, złożona z holenderskich ekspertów firmy Mark BV, będzie oceniała projekty według stopnia energooszczędności zaprojektowanej instalacji, a także zgodności zgłoszenia z założeniami i regulaminem konkursu.

Konkurs mark&green trwa od marca do października 2013 roku. Warunkiem uczestnictwa w rywalizacji jest przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z projektem uwzględniającym zadanie konkursowe na adres: konkurs@markpolska.pl – formularz wraz z regulaminem dostępny jest na stronie internetowej: http://www.markpolska.pl/konkurs//

Patroni prasowi:

– Rynek Instalacyjny

– Fachowy Instalator

– Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja

– Instal Reporter

Patroni internetowi:

– chlodnictwo.biz

– ogrzewanie.info

– info- ogrzewanie.pl

– info-klimatyzacja.pl

– środowisko.abc.com.pl

– Hvacr.pl

Informacje o firmie Mark Polska

Mark Polska Sp. z o. o. dostarcza nowoczesne, sprawdzone i niezawodne urządzenia i systemy wentylacyjno-grzewcze. Firma zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie dostawy urządzeń Mark produkowanych w zakładach produkcyjnych w Holandii i Irlandii, doradztwa technicznego, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *