Luksusowa rozpoczyna sezon ogórkowy!

Z myślą o nadchodzącym sezonie letnim, marka Luksusowa przygotowała nowy wariant smakowy – Luksusowa Świeży Ogórek. Na całym świecie ogórek jest popularnym dodatkiem do orzeźwiających drinków, dotychczas jednak żadna polska marka nie miała w swojej ofercie wódki o tym smaku. W Polsce, to oryginalne połączenie, w szybkim tempie zyskuje nowych fanów. Luksusowa Świeży Ogórek to nowy, ekscytujący smak dostępny w sprzedaży od kwietnia.

Nowa Luksusowa jest pierwszym i jedynym alkoholem o smaku świeżego ogórka w Polsce.

Kompozycja idealnie wpasowuje się w długo wyczekiwany, nadchodzący okres wiosenny. Luksusowa Świeży  Ogórek to połączenie wysokiej jakości wódki ze świeżym ogórkiem oraz lekko wyczuwalną nutą cytrusową.  Całość tworzy orzeźwiającą mieszankę,  która zaintryguje wielbicieli oryginalnych alkoholi.

Nowa Luksusowa równie dobrze smakuje jako orzeźwiający shot,  na lodzie lub z lemoniadą (Sprite/ 7up).

Koktajlowa inspiracja:
* 40ml wódki Luksusowa Świeży Ogórek
* 25ml świeżego soku z limonki
* 10ml syropu cukrowego
* 1 łyżeczka świeżo wyciśniętego imbiru
* woda gazowana lub napój imbirowy

Skład i smak Luksusowej pozostaje niezmienny od 1928 r. To marka, która pozostaje wierna polskiej tradycji produkcji wódki ze spirytusu ziemniaczanego. Jako jedna z nielicznych wódek na polskim rynku produkowana jest z najbardziej szlachetnego spirytusu, wytwarzanego z najwyższej jakości ziemniaków.

Rodzina Luksusowej składa się z wariantu czystego oraz 4 wariantów smakowych: Luksusowa Gorzka, Luksusowa Wiśniowa, Luksusowa Dziki Cynamon, a teraz także Luksusowa Świeży Ogórek.

Sugerowana cena nowego wariantu Luksusowa Świeży Ogórek 19,99 PLN za 500ml.

Luksusowa planuje wsparcie konsumenckie w punktach sprzedaży.  Zarówno w handlu tradycyjnym jak i nowoczesnym pojawiły się materiały POS komunikujące nowy smak.

Twórcą konceptu kreatywnego jest Agencja LOWE.

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *