TUI Centrum Podróży w Centrum Handlowym RONDO

W czwartek 18 kwietnia 2013 roku nastąpiło otwarcie TUI Centrum Podróży w bydgoskim Centrum Handlowym RONDO. Do niedzieli 21 kwietnia nowy najemca oferuje specjalne promocje cenowe na oferty z wylotem z Bydgoszczy, a Klienci, którzy zarezerwują wakacje w nowo otwartym biurze otrzymają w prezencie walizkę.TUI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 r. i od 2007 roku jest częścią największego koncernu turystycznego na świecie TUI Travel PLC, notowanego na London Stock Exchange. Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest liderem na europejskim rynku turystycznym. Dzięki sile i międzynarodowemu doświadczeniu firma wypracowała najwyższe standardy obsługi, a partnerów lotniczych i hotelowych wybiera bardzo starannie. Wieloletnie doświadczenie TUI to gwarancja beztroskich wakacji. W ofercie TUI Poland znajduje się szeroki wybór hoteli dla rodzin, par, amatorów golfa, nurkowania czy odnowy biologicznej.

Otwarcie TUI Centrum Podróży w Centrum Handlowym RONDO jest uzupełnieniem oferty turystycznej naszej galerii. Od teraz Klienci mają dostęp do szerszego wachlarza usług turystycznych, które mogą zakupić podczas codziennych czy weekendowych zakupów w CH RONDO. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wakacyjną ofertą nowego najemcy” mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

TUI Centrum Podróży zajmuje powierzchnię 38,5 m2 i zlokalizowane jest w pasażu przy kasach hipermarketu w sąsiedztwie salonów T-mobile i Euro Time. TUI jest drugim operatorem turystycznym w Centrum Handlowym RONDO, obok funkcjonującego od 2009 roku Biura Podróży ITAKA.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe RONDO to centrum II generacji, pierwszy tego typu obiekt handlowy w Bydgoszczy, otwarty w 1999 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa RONDA to prawie 60.000m2.

Głównym najemcą jest hipermarket Real. Ofertę centrum uzupełnia 45 butików i sklepów średnio powierzchniowych. Centrum Handlowe RONDO może pochwalić się doskonałą lokalizacją – ok.1,5km od ścisłego centrum miasta, tuż przy głównym węźle komunikacji miejskiej oraz skrzyżowaniu trzech tras krajowych – w kierunku Poznania, Koszalina / Szczecina, a także Warszawy.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest spółka celowa CH Bydgoszcz sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

www.chrondo.pl

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *