10 milionów punktów payback dla pajacyka

Uczestnicy PAYBACK przekazali 10 milionów punktów na rzecz Pajacyka. W ten sposób za kwotę 100 tysięcy złotych sfinansowali dzieciom posiłki w szkołach i świetlicach w całym kraju. W efekcie kampanii informującej o wygaszeniu punktów PAYBACK starszych niż 3 lata, uczestnicy Programu wykazali się hojnością. Wielu z nich zdecydowało się przekazać swoje punkty na wsparcie programu Pajacyk. W sumie przekazano 10 milionów punktów. To kwota równa wartości 100 tysięcy złotych. Pozwala ona na sfinansowanie 25 tysięcy posiłków dla dzieci w szkołach i świetlicach w całej Polsce.

Cieszymy się, że uczestnicy Programu postanowili przekazać punkty przeznaczone do wygaśnięcia właśnie na taki cel. Parę kliknięć myszką, w sumie niewielki wysiłek wielu osób sprawił, że potrzebujące dzieci w całej Polsce będą mogły zjeść ciepły posiłek” – podkreśla Damian Zapłata, Dyrektor Zarządzający PAYBACK, i dodaje: „Uważam, że wspieranie inicjatyw społecznych jest ważne. Dlatego daliśmy uczestnikom naszego Programu możliwość przekazywania punktów na Pajacyka. Liczymy na to, że hojność Paybackowiczów będzie kontynuowana nie tylko podczas dużych akcji, lecz i bez okazji”.

Bardzo cieszymy się w Polskiej Akcji Humanitarnej, że nasze wspólne działanie dało efekt aż tak ogromnej kumulacji punktów PAYBACK. Dziesięć milionów to liczba, która daje konkretny, bardzo wymierny efekt w postaci posiłków dla dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać swoje punkty właśnie Pajacykowi, i liczymy na to, że uczestnicy Programu będą wspierać Pajacyka na co dzień. Jak widać współpraca PAH i PAYBACK jest wzorowym przykładem tego, w jaki sposób dzięki zaangażowaniu biznesu organizacja pozarządowa może skutecznie realizować swoje cele” – mówi Grzegorz Gruca, wiceprezes zarządu PAH.

Uroczyste wręczenie symbolicznego czeku na kwotę 100 tysięcy złotych odbyło się 15 kwietnia w siedzibie Polskiej Akcji Humanitarnej. Czek z rąk Damiana Zapłaty przyjął Grzegorz Gruca, członek Zarządu PAH.

PAYBACK Polska

PAYBACK to multipartnerski Program Bonusowy, którego uczestnicy mogą zbierać punkty podczas zakupów w wielu popularnych sklepach sprzedaży tradycyjnej oraz online. Dzięki specjalnym promocjom, ofertom oraz kuponom (również elektronicznym) posiadacze kart PAYBACK mogą szybko i łatwo zwiększyć stan konta punktowego. Zebrane punkty PAYBACK można wymienić na atrakcyjne nagrody, mile Miles & More lub przekazać na cele charytatywne.

W Polsce Program PAYBACK rozpoczął swoją działalność 16 września 2009 roku. Obecnie współpracuje z nim ponad 20 firm partnerskich oraz ponad 140 sklepów online. Korzyścią dla partnerów Programu jest bezpośrednia komunikacja z konsumentami za pomocą platformy marketingowej PAYBACK oraz pozyskanie lojalnych i zadowolonych klientów. W Polsce aktualnie liczba aktywnych kart PAYBACK to jedenaście milionów. PAYBACK jest częścią Grupy American Express.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *