10 milionów punktów payback dla pajacyka

Uczestnicy PAYBACK przekazali 10 milionów punktów na rzecz Pajacyka. W ten sposób za kwotę 100 tysięcy złotych sfinansowali dzieciom posiłki w szkołach i świetlicach w całym kraju.

W efekcie kampanii informującej o wygaszeniu punktów PAYBACK starszych niż 3 lata, uczestnicy Programu wykazali się hojnością. Wielu z nich zdecydowało się przekazać swoje punkty na wsparcie programu Pajacyk. W sumie przekazano 10 milionów punktów. To kwota równa wartości 100 tysięcy złotych. Pozwala ona na sfinansowanie 25 tysięcy posiłków dla dzieci w szkołach i świetlicach w całej Polsce.

Cieszymy się, że uczestnicy Programu postanowili przekazać punkty przeznaczone do wygaśnięcia właśnie na taki cel. Parę kliknięć myszką, w sumie niewielki wysiłek wielu osób sprawił, że potrzebujące dzieci w całej Polsce będą mogły zjeść ciepły posiłek” – podkreśla Damian Zapłata, Dyrektor Zarządzający PAYBACK, i dodaje: „Uważam, że wspieranie inicjatyw społecznych jest ważne. Dlatego daliśmy uczestnikom naszego Programu możliwość przekazywania punktów na Pajacyka. Liczymy na to, że hojność Paybackowiczów będzie kontynuowana nie tylko podczas dużych akcji, lecz i bez okazji”.

Bardzo cieszymy się w Polskiej Akcji Humanitarnej, że nasze wspólne działanie dało efekt aż tak ogromnej kumulacji punktów PAYBACK. Dziesięć milionów to liczba, która daje konkretny, bardzo wymierny efekt w postaci posiłków dla dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać swoje punkty właśnie Pajacykowi, i liczymy na to, że uczestnicy Programu będą wspierać Pajacyka na co dzień. Jak widać współpraca PAH i PAYBACK jest wzorowym przykładem tego, w jaki sposób dzięki zaangażowaniu biznesu organizacja pozarządowa może skutecznie realizować swoje cele” – mówi Grzegorz Gruca, wiceprezes zarządu PAH.

Uroczyste wręczenie symbolicznego czeku na kwotę 100 tysięcy złotych odbyło się 15 kwietnia w siedzibie Polskiej Akcji Humanitarnej. Czek z rąk Damiana Zapłaty przyjął Grzegorz Gruca, członek Zarządu PAH.

PAYBACK Polska

PAYBACK to multipartnerski Program Bonusowy, którego uczestnicy mogą zbierać punkty podczas zakupów w wielu popularnych sklepach sprzedaży tradycyjnej oraz online. Dzięki specjalnym promocjom, ofertom oraz kuponom (również elektronicznym) posiadacze kart PAYBACK mogą szybko i łatwo zwiększyć stan konta punktowego. Zebrane punkty PAYBACK można wymienić na atrakcyjne nagrody, mile Miles & More lub przekazać na cele charytatywne.

W Polsce Program PAYBACK rozpoczął swoją działalność 16 września 2009 roku. Obecnie współpracuje z nim ponad 20 firm partnerskich oraz ponad 140 sklepów online. Korzyścią dla partnerów Programu jest bezpośrednia komunikacja z konsumentami za pomocą platformy marketingowej PAYBACK oraz pozyskanie lojalnych i zadowolonych klientów. W Polsce aktualnie liczba aktywnych kart PAYBACK to jedenaście milionów. PAYBACK jest częścią Grupy American Express.

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.