Majówka na włoskiej riwierze!

Wiosna to świetny okres w roku do odwiedzenia Ligurii. Miasteczka już w całej swojej okazałości, pełne świeżych kolorów, a jeszcze bez rzeszy turystów, którzy licznie przyjeżdżają tu w sezonie letnim. Temperatury są bardzo przyjemne, dzięki czemu jest to doskonały czas dla tych turystów, którzy chcą zwiedzić regionalne zabytki. Liguria to mały, ale jeden z piękniejszych regionów Włoch. Niestety, przez Polaków wciąż nieodkryty. Rozciąga się on od miejscowości La Spezia, aż po granicę francuską. Dzięki bujnej, śródziemnomorskiej roślinności, kolorowym kwiatom, które pokrywają te tereny, ten pas wybrzeża zwany jest również ” Kwiatową Riwierą “. Malowniczy, pagórkowaty krajobraz porozcinany licznymi, uroczymi zatokami, lazurowa woda i ciepłe promienie włoskiego słońca sprawiają, że jest to idealne miejsce, aby naładować baterie na kolejne, nadchodzące miesiące.

Ci, którzy nie zdążyli wykorzystać wolnych dni Wielkanocy, powinni wybrać się tam na weekend majowy, aby spędzić kilka dni na tej pięknej riwierze. Liguria to nie tylko plaża, morze i piękna roślinność. To także wspaniałe pogórze alpejskie, piękne szlaki turystyczne, znakomita kuchnia, gaje oliwne, zapierające dech w piersiach krajobrazy. Te i wiele innych powodów kuszą do odwiedzenia Ligurii, która w maju zachwyca szczególnie. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór apartamentów wakacyjnych, domów, willi i innych obierków, dzięki którym spędzą Państwo niezapomniany wypoczynek w Ligurii. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę www.blumenriviera.pl.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *