NOWA HOOP COLA – Wkracza na rynek!

Kampanię będzie wspierać celebryta – superbohater Wilq.
O wyborze celebryty Hoop Coli spekulowano już od jakiegoś czasu. Okazało się, że znana twarz nie wystarczy. Potrzebny był prawdziwy, charyzmatyczny superbohater, mogący sprostać wygórowanym wymaganiom oraz – oczywiście – świetnie wykorzystujący supermoce.

Hoop Cola nawiązała współpracę z Wilq’iem – bezkompromisowym bohaterem komiksowym. Od 2002 roku Wilq podbija polski komiks i Internet. Wilq Superbohater potrafi ratować świat, jak nikt inny i robi to z tylko sobie właściwym luzem. Jego urok osobisty i ponadprzeciętny intelekt pozwala mu wyjść cało z każdej opresji, a cenne spostrzeżenia są doskonałą nauką: “A może żółw nie ma masy mięśniowej? W końcu jest taki mały.” Potrafi w niezwykły i wyrafinowany sposób nazywać rzeczy po imieniu: “To był mniejszy wysiłek, niż strzepnąć z pyty pyłek.

Wilq jest również najbardziej znanym polskim superbohaterem. Autorzy i komiks otrzymali wszystkie możliwe polskie nagrody komiksowe.Komiks „Wilq” jest laureatem przyznawanych podczas Międzynarodowych Dni Komiksu w Łodzi wyróżnień, a autorzy serii otrzymali prestiżową nagrodę Śląkfę w kategorii Twórca Roku w 2009 roku. Wspaniałym osiągnięciem twórców “Wilqa” jest sprzedaż prawie 100 tysięcy egzemplarzy komiksu.

Półlitrowa Hoop Cola dostępna jest w cenie sklepowej 2,49-2,89 zł.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *