11 powodów do dumy – czyli jak NordGlass rozbudował sieć filii w 2012 roku

Firma NordGlass, renomowany europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej oraz lider rynku wymiany i naprawy szyb samochodowych w Polsce, poszerzyła sieć punktów serwisowych o jedenaście filii. Do końca 2012 roku nowe oddziały marki NordGlass powstały w Zielonej Górze, Wałbrzychu, Świdnicy, Lubinie, Legnicy, Ostrowcu Świętokrzyskim, Poznaniu, Wolsztynie, Płocku, Elblągu, a także w Opolu. Kolejna nowa filia największej w Polsce sieci, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju, otwarta została już na początku stycznia 2013 roku w Białymstoku, zapoczątkowując tym samym dalszą ekspansję marki NordGlass w Polsce.

Firma NordGlass w 2012 roku powiększyła sieć serwisów szyb samochodowych aż o 11 nowych filii rozlokowanych na terenie całego kraju. Z usług nowo otwartych oddziałów marki NordGlass mogą korzystać mieszkańcy sześciu województw: lubuskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego oraz warmińsko – mazurskiego. Z początkiem 2013 roku do tego grona dołączyła również otwarta 2 stycznia 2013 filia w Białymstoku – na terenie województwa podlaskiego. Poszerzenie dotychczasowej rozległej sieci serwisowej firmy NordGlass to odpowiedź na rosnące z każdym rokiem zapotrzebowanie na profesjonalne usługi serwisowe na polskim rynku motoryzacyjnym.

Prekursorska filia NordGlass w lubuskiem

W punktach serwisowych firmy NordGlass klienci mogą liczyć na markowe gotowe produkty oraz profesjonalną obsługę

Fot. www.nordglass.pl

Pierwszym, z jedenastu powołanych do funkcjonowania w 2012 roku, punktem serwisowym marki NordGlass była filia w Zielonej Górze. Oficjalne otwarcie placówki miało miejsce 2 stycznia 2013 roku. Od tego czasu oddział przy ul. Łąkowej 5 jest otwarty przez 6 dni w tygodniu: pn. – pt. 8.00 – 18.00 i w soboty od 8.00 do 14.00. Po ponad roku funkcjonowania filia w województwie lubuskim doskonale sobie radzi, sukcesywnie zwiększając grono klientów. Profesjonalna obsługa, najwyższej, jakości standardy wykonywanych usług oraz dogodna lokalizacja zaowocowały ugruntowaniem pozycji marki NordGlass również w tym regionie.

Cztery nowe salony NordGlass na Dolnym Śląsku

Aż cztery filie renomowanego producenta szyb samochodowych otwarto na Dolnym Śląsku – w Wałbrzychu, Świdnicy, Lubinie oraz Legnicy. Skoncentrowanie aż czterech punktów serwisowych w tym rejonie zapewni łatwiejszy dostęp do profesjonalnych usług, świadczonych przez firmę NordGlass mieszkańcom i przedsiębiorcom z Dolnego Śląska. Pierwszą z czterech nowych filii firmy NordGlass w południowo-zachodniej Polsce był otwarty w kwietniu 2012 roku serwis w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 12 czynny pn. – pt. w godzinach 8-16 oraz w sob. od 8.00 do 13.00. Zaledwie parę miesięcy później – z początkiem września 2012 roku rozpoczęły działalność dwa kolejne punkty serwisowe – tym razem w Wałbrzychu przy ul. Podwale 1 i w Świdnicy przy ul. Towarowej 24. Klienci tych oddziałów przez sześć dni w tygodniu mogą w nich skorzystać z profesjonalnej obsługi wykwalifikowanego personelu. Ostatnim nowo powstałym odziałem firrmy NordGlass na Dolnym Śląsku jest filia w Legnicy przy ul. Solińskiej 6. Otwarta z początkiem grudnia 2012 roku filia oferuje pełen wachlarz usług serwisowych 5 dni w tygodniu od godziny 8.00 – 16.00. „Dolny Śląsk to region o dużym potencjale dla branży motoryzacyjnej. Świadczy o tym zarówno wysoka liczba zarejestrowanych samochodów, jak i rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi serwisowe. Świadomi tej sytuacji zdecydowaliśmy się zwiększyć dostępność usług marki NordGlass w tym regionie – dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz osób poszukujących serwisów specjalizujących się w likwidujących szkody”- mówi Marek Grabowski, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu firmy NordGlass.

Pod koniec roku dwa nowe salony w Wielkopolsce

W województwie wielkopolskimna początku listopada 2012 roku otwarta została kolejna, już trzecia filia firmy NordGlass w Poznaniu. Nowy salon usytuowany przy ul. Polnej 40 pozostaje do dyspozycji klientów 5 dni w tygodniu od pn. – pt. w godzinach 8-16. „ Nowy poznański oddział utworzyliśmy w lokalizacji , gdzie od 20 lat istniał punkt naprawy i wymiany szyb, który cieszył się dużą renomą. Od czasu , gdy obiekt funkcjonuje już pod szyldem marki NordGlass, zainteresowanie klientów świadczonymi w nim usługami jeszcze bardziej wzrosło. Bogata oferta nowoczesnych usług, profesjonalny serwis i dobra organizacja to niekwestionowane atuty tej placówki” – mówi Marek Grabowski, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu firmy NordGlass.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rozpoczęła działalność kolejna wielkopolska filia NordGlass – tym razem w Wolsztynie przy ul. Braci Peugeot 4. Obiekt ten działa na zasadach franczyzy. Do głównych zalet nowego punktu należą z pewnością dostępność asortymentu marki NordGlass oraz szeroka oferta usług. Wyspecjalizowani pracownicy tej placówki są gotowi pomóc kierowcom przez 6 dni w tygodniu: pn. – pt. w godzinach od 8.00 do 16.00 oraz w sobotę w godz. od 8.00 do 14.00.

 Cztery nowe salony w czterech województwach

Otwarte w 2012 roku punkty serwisowe firmy NordGlass zostały ulokowane również na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, opolskiego, mazowieckiego oraz świętokrzyskiego. Dwie z nowo powstałych fili , które w drugim półroczu 2012 roku firma NordGlass oddała do użytku , to punkty serwisowe, działające na zasadzie franczyzy. Zarówno otwarty z początkiem sierpnia 2012 roku oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Samsonowicza 16, jak i dostępny dla klientów od grudnia 2012 roku odział w Elblągu przy ul. Dojazdowej 14 D, pozostają do dyspozycji klientów 5 dni w tygodniu: pn. – pt. w godzinach 08.00-16.00 oraz w soboty od 08.00 do 13.00. Pod koniec 2012 powstał także serwis marki NordGlass w Płocku. Punkt serwisowy mieści się przy ul. Bielskej 67 i funkcjonuje od pn-pt w godzinach od 8-16 natomiast w soboty od 8 do 12.

W ostatnich dniach grudnia 2012 roku działalność rozpoczął również salon w Opolu przy ul. Oleskiej 99. Wykwalifikowani pracownicy tej placówki oferują swoje usługi przez 5 dni w tygodniu: pn. – pt. w godzinach od 8.00 do 16.

W Nowym Roku w Białymstoku

Pierwszym punktem serwisowym marki NordGlass otwartym w 2013 roku jest odział w Białymstoku przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 73. Jest to już druga filia producenta szyb dla branży motoryzacyjnej w tym mieście. Mimo krótkiego czasu funkcjonowania obiekt już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem klientów firmy. Zgodnie z zapewnieniami firmy NordGlass w 2013 roku planowane są kolejne otwarcia fili rozlokowanych na terenie całego kraju.

Firma NordGlass nieustanne dokłada starań, by jej klienci mogli korzystać z bogatej oferty świadczeń dla szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników w dogodnym dla nich czasie i miejscu. Sieć filii na terenie całego kraju umożliwi zarówno sprawną wymianę czy też naprawę uszkodzonej szyby, skorzystanie z usługi hydrofobizacji czy standardowej wymiany wycieraczek. Firma otwarta jest na współpracę z nowymi partnerami biznesowymi, którzy zechcą przystąpić do dynamicznie rozwijającej się sieci franczyzowej markowych serwisów naprawy i wymiany szyb samochodowych NordGlass.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *