Program MKing: wycena systemu kominowego staje się prostsza

Firma MK Systemy Kominowe przygotowała nowoczesny program do ofertowania i szybkiej wyceny systemów kominowych. Za pomocą MKing można w prosty sposób dowiedzieć się, który z kominów jest najodpowiedniejszy dla naszego domu oraz poznać jego cenę z wyszczególnieniem wszystkich elementów składowych.

Program MKing przygotowany został z myślą o osobach, które nie wychodząc z domu chcą w łatwy i szybki sposób dopasować system kominowy do swoich potrzeb. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, działa na wszystkich najpopularniejszych systemach operacyjnych.

MKing to program, który pomaga naszym klientom w dokonaniu szybkiego wyboru odpowiedniego systemu kominowego oraz jego pełnej wyceny – mówi Anna Rotkis-Dziadul, Kierownik Marketingu firmy MK Systemy Kominowe. Za jego pomocą można także porównać koszty i skład różnych systemów kominowych. A co najważniejsze, jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu każdy poradzi sobie ze stworzeniem odpowiedniego projektu.

Aby prawidłowo skonfigurować projekt trzeba zgodnie z rzeczywistymi warunkami odpowiedzieć na wyświetlające się pytania.

W pierwszej kolejności należy wybrać miejsce montażu systemu kominowego, możemy zdecydować się na komin izolowany termicznie montowany na zewnątrz budynku lub wkładkę kominową umieszczaną wewnątrz istniejącego szachtu kominowego. Kolejnym krokiem jest podanie rodzaju paliwa, którego będziemy chcieli w przyszłości używać do opalania kotła. W dalszym postępowaniu należy uzupełnić więcej szczegółowych danych, takich jak kąt kolana w przypadku komina przesuniętego i jego przesunięcie. Ostatnim etapem jest wpisanie w odpowiednie rubryki średnicy czopucha, komina, orientacyjnej odległości komina od kotła i ściany oraz jego wysokości. Po uzupełnieniu wszystkich danych system MKING wygeneruje podsumowanie wprowadzonych informacji oraz zaproponuje najodpowiedniejszy system kominowy, określając koszt poszczególnych elementów, jak i całości.

Program MKing udostępnia także informacje o gwarancji producenta oraz umożliwia wysłanie bieżącego projektu do realizacji w firmie MK Systemy Kominowe. Ceny znajdujące się w programie są na bieżąco aktualizowane.

Program MKing dostępny jest do bezpłatnego pobrania na stronie www.mkzary.pl w zakładce Pliki.

Informacje o firmie

MK Sp. z o. o. to lider polskich producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. MK jako innowacyjna firma skupia się na modyfikowaniu swoich dotychczasowych wyrobów oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, które stale poszerzają ofertę firmy. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: www.mkzary.pl

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *