NOWOŚĆ: Ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE

Firma KONBET, lider systemów stropowych, poszerza swoją ofertę o ceramiczne systemy kominowe KONBET OSMOSE.

W skład nowej rodziny produktów KONBET OSMOSE wchodzą systemy kominowe: KONBET KAMINO, KONBET UNIVERSAL I KONBET TURBO.

Pierwszy z nich to komin do kominka, przeznaczony do pracy „na sucho” w temperaturze do 80st C. Posiada całkowicie izolowaną rurę szamotową oraz jest odporny na pożar sadzy. Na życzenie inwestora firma KONBET może dostarczyć również kształtki podłączeniowe z króćcem ceramicznym (pod kątem 90 i 40 st.).

KONBET UNIVERSAL przeznaczony jest do stosowania w kotłowniach C.O., może być jednak także podłączony do kominka. Wyposażony w izolowaną rurę wewnętrzną i miskę do odprowadzania, pracuje w temperaturze do 400 st. C. Może być podłączony do pieców opalanych paliwem suchym (węgiel, drewno, brykiet) lub mokrym (gaz, olej opałowy). KONBET UNIVERSAL odporny jest także na pożar sadzy.

KONBET TURBO jest to system powietrzno-spalinowy z niezależnym doprowadzaniem powietrza do spalania. Pracuje w podciśnieniu, a jego maksymalna temperatura pracy wynosi 200 st. C. W tym systemie możliwe jest podłączenie aż 10 pieców z zamkniętą komorą spalania do jednego komina. Odporność na działanie agresywnych kwasów oraz wysoką temperaturę zapewnia ceramiczna rura szamotowa. Zewnętrzna obudowa KONBET TURBO wykonana jest z keramzytobetonu, co zapewnia kominowi wymaganą stabilność i pozwala na łatwy montaż. Przeznaczony jest do kotłów z zamkniętą komorą spalania i kondensacyjnych.

Systemy kominowe KONBET OSMOSE mogą być z powodzeniem stosowane w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym. Dzięki szczególnie dokładnie dobranym częściom wykonanym z najlepszych materiałów inwestorzy zyskują gwarancję niemal nieograniczonej żywotności kominów.

Informacje o firmie KONBET

Firma KONBET rozpoczęła swoją działalność w latach osiemdziesiątych XX w. Innowacyjna oferta, która jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów sprawiła, że firma zyskała tytuł lidera rynku systemów stropowych. Produkty marki KONBET wpisują się we wszystkie najważniejsze trendy budowlane: są przyjazne dla środowiska i ludzi, energooszczędne, a także, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwalają inwestorowi zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *