MK szkoli projektantów

Firma MK Systemy Kominowe zaprasza projektantów z całej Polski do udziału w cyklu szkoleń poświęconych rozwiązaniom technicznym ułatwiającym projektowanie oraz procesom montażu systemów MK. Najbliższe spotkania odbędą się w województwie wielkopolskim, podkarpackim i podlaskim, wciąż można się na nie zapisywać.

Firma MK Systemy Kominowe rozpoczęła cykl szkoleń skierowanych do biur projektowych działających w branży instalacyjno-sanitarnej oraz grzewczej. Pierwsza tura spotkań została już przeprowadzona w województwach łódzkim, świętokrzyskim i małopolskim. W edycji jesiennej wezmą natomiast udział biura projektowe z Wielkopolski, Podkarpacia i Podlasia.

Szkolenia przeprowadza doświadczony pracownik MK, Krystian Siwka, który na co dzień związany jest z działem technicznym firmy oraz właściwy dla danego rejonu regionalny kierownik sprzedaży. Spotkania składają się z części dydaktycznej oraz integracyjnej, podczas której indywidualnie poruszane są zagadnienia związane z projektowaniem systemów kominowych.

Cieszymy się, że nasi goście doceniają zaangażowanie firmy MK w działalność informacyjną, która w ich opiniach jest obecnie jedyną firmą produkującą systemy kominowe, tak mocno zaangażowaną we współpracę z projektantami – komentuje Krzysztof Słaby, kierownik sprzedaży MK. – Zapraszamy serdecznie wszystkich projektantów do udziału w szkoleniach. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosimy o kontakt, umieścimy go na liście gości i wyślemy stosowne zaproszenie.

Na uczestników cyklu spotkań czekają kompletne materiały techniczne stworzone przez firmę MK Systemy Kominowe, m.in.: katalog techniczny, cenniki, broszury oraz płyty CD zawierające kompletne systemy w plikach dwg wraz z poglądowymi projektami instalacji kominowych.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w wielkopolskim Uniejowie na przełomie września i października. Aby wziąć w nim udział należy skontaktować się z Mariuszem Ozgą pod numerem telefonu 698 673 881 lub na adres mailowy mariusz.ozga@mkzary.pl

Informacje o firmie

MK Sp. z o. o. to lider polskich producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. MK jako innowacyjna firma skupia się na modyfikowaniu swoich dotychczasowych wyrobów oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, które stale poszerzają ofertę firmy. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: www.mkzary.pl

 

PR

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.