Gazela Biznesu 2012” trafił do firmy MK Systemy Kominowe

Firma MK Systemy Kominowe znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w roku 2012. „Gazele Biznesu” już po raz 13. przyznała redakcja dziennika Puls Biznesu.

Ranking Gazele Biznesu organizowany jest od 2000 roku, jego celem jest wyróżnienie małych i średnich firm, które dzięki dynamicznemu rozwojowi prężnie działają na rynku, konkurując nawet z większymi przedsiębiorstwami.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firm za pełne trzy poprzedzające lata. W tegorocznym plebiscycie zweryfikowane zostały osiągnięcia z okresu 2009 – 2010 – 2011. O tytuł Gazeli Biznesu 2012 mogły ubiegać się przedsiębiorstwa, które podczas minionych trzech lat zanotowały stały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie zarejestrowały straty.

To wielkie wyróżnienie dla naszej firmy mówi Anna Rotkis-Dziadul, Kierownik Marketingu firmy MK Systemy Kominowe.Cieszymy się, że nasze starania o stały rozwój firmy są dostrzegane i doceniane. Od lat skupiamy się na utrzymaniu wysokiej jakości naszych produktów, co sprawia, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów, jak i całą branże.

Firma MK uplasowała się w rankingu na 37. miejscu w województwie lubuskim i zanotowała 130% wzrostu przychodów w porównaniu do roku 2011. Pełna lista laureatów została opublikowana w grudniowym Pulsie Biznesu. Ranking Gazele Biznesu to najbardziej prestiżowa i znana tego typu lista w naszym kraju. Ze względu na długą historię oraz jasne kryteria, zestawienie zapewnia uznanie wśród konsumentów i przedsiębiorstw, dla których tytuł „Gazela Biznesu” świadczy o dobrej kondycji i uczciwości wyróżnionych firm.

Redakcja Pulsu Biznesu przyznaje, że pomimo pesymistycznym prognozom tegoroczna lista dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm osiągnęła rekordową długość.

Gazela Biznesu to nie jedyne wyróżnienie przyznane w ostatnim czasie firmie MK Systemy Kominowe. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej, żarski producent systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych został nagrodzony Skrzydłami Biznesu – tytułem przyznawanym przedsiębiorstwom osiągających najlepsze wyniki finansowe i odznaczających się stabilnością w niepewnych gospodarczo czasach.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *