Połowa mieszkań w Batorym II ma już nowych właścicieli

Poznańskie Piątkowo cieszy się nieustającym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego lokum. Doskonałym tego przykładem jest inwestycja Batory II, która w połowie została już sprzedana. Kompleks mieszkaniowy jest coraz bliżej ukończenia, a pierwsze lokale trafią do nowych właścicieli już w grudniu 2012.
Batory II jest kompleksem mieszkaniowym realizowanym przez Pekabud-Morasko we współpracy z UWI Inwestycje. Obiekt wkomponowany został w istniejącą na skraju osiedla Stefana Batorego zabudowę i tereny zielone. Inwestycja składa się z budynku trzypiętrowego i drugiego o zróżnicowanej wysokości: trzech, czterech i pięciu pięter. W niższym znalazło się 20 mieszkań, natomiast w wyższym 87. – Prace przy budowie obiektu idą zgodnie z harmonogramem. Na ukończeniu są tynki na klatkach schodowych i w mieszkaniach oraz montaż okien. Prowadzimy prace związane z wykonaniem elewacji budynków. Równocześnie wylewane są posadzki cementowe w mieszkaniach. Do końca września planujemy przygotować wszystkie mieszkania do malowania, a także zamontować drzwi wejściowe do poszczególnych lokali – mówi Maciej Bochyński, Dyrektor Techniczny UWI Inwestycje S.A.
Lokalizacja Batory II zasługuje na szczególną uwagę przede wszystkim dzięki usytuowaniu inwestycji na skraju osiedla, co powoduje, iż budynki znajdują się w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia PST-ka. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz zaplecze handlowe, które stanowią pobliskie supermarkety.
Batory II prócz dogodnej lokalizacji oferuje bardzo funkcjonalnie zaprojektowane lokale o powierzchni od 24 do 80 mkw. Tak jak w przypadku innych inwestycji dewelopera, osoby zainteresowane zakupem większych metraży mogą skorzystać z opcji łączenia mieszkań na życzenie klienta. Tak powstałe lokum może osiągnąć powierzchnię nawet 108 mkw. Warto zaznaczyć, że pomimo rozpoczęcia tej inwestycji przed wejściem w życie nowej ustawy deweloperskiej, wszystkie obecnie sprzedawane mieszkania są nią objęte, a oferowane lokale dostępne są w standardzie deweloperskim, w cenie od 6 tys. zł brutto za mkw. Dla wygody mieszkańców wszystkie budynki zostały wyposażone w windy obsługujące również poziom podziemnej hali garażowej. Deweloper zapewnia pełną infrastrukturę osiedla z przyjaźnie zagospodarowanym otoczeniem budynku, w tym placem zabaw dla dzieci oraz terenami zielonymi.

Realizowany na poznańskim Piątkowie kompleks mieszkaniowy jest jednym z dwóch będących obecnie w ofercie UWI Inwestycje S.A. Kolejnym, niemal ukończonym jest Malta Nowa, stanowiąca zespół trzech budynków zlokalizowanych przy ul. Inflanckiej na poznańskich Ratajach.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *