Połowa mieszkań w Batorym II ma już nowych właścicieli

Poznańskie Piątkowo cieszy się nieustającym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego lokum. Doskonałym tego przykładem jest inwestycja Batory II, która w połowie została już sprzedana. Kompleks mieszkaniowy jest coraz bliżej ukończenia, a pierwsze lokale trafią do nowych właścicieli już w grudniu 2012.
Batory II jest kompleksem mieszkaniowym realizowanym przez Pekabud-Morasko we współpracy z UWI Inwestycje. Obiekt wkomponowany został w istniejącą na skraju osiedla Stefana Batorego zabudowę i tereny zielone. Inwestycja składa się z budynku trzypiętrowego i drugiego o zróżnicowanej wysokości: trzech, czterech i pięciu pięter. W niższym znalazło się 20 mieszkań, natomiast w wyższym 87. – Prace przy budowie obiektu idą zgodnie z harmonogramem. Na ukończeniu są tynki na klatkach schodowych i w mieszkaniach oraz montaż okien. Prowadzimy prace związane z wykonaniem elewacji budynków. Równocześnie wylewane są posadzki cementowe w mieszkaniach. Do końca września planujemy przygotować wszystkie mieszkania do malowania, a także zamontować drzwi wejściowe do poszczególnych lokali – mówi Maciej Bochyński, Dyrektor Techniczny UWI Inwestycje S.A.
Lokalizacja Batory II zasługuje na szczególną uwagę przede wszystkim dzięki usytuowaniu inwestycji na skraju osiedla, co powoduje, iż budynki znajdują się w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia PST-ka. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz zaplecze handlowe, które stanowią pobliskie supermarkety.
Batory II prócz dogodnej lokalizacji oferuje bardzo funkcjonalnie zaprojektowane lokale o powierzchni od 24 do 80 mkw. Tak jak w przypadku innych inwestycji dewelopera, osoby zainteresowane zakupem większych metraży mogą skorzystać z opcji łączenia mieszkań na życzenie klienta. Tak powstałe lokum może osiągnąć powierzchnię nawet 108 mkw. Warto zaznaczyć, że pomimo rozpoczęcia tej inwestycji przed wejściem w życie nowej ustawy deweloperskiej, wszystkie obecnie sprzedawane mieszkania są nią objęte, a oferowane lokale dostępne są w standardzie deweloperskim, w cenie od 6 tys. zł brutto za mkw. Dla wygody mieszkańców wszystkie budynki zostały wyposażone w windy obsługujące również poziom podziemnej hali garażowej. Deweloper zapewnia pełną infrastrukturę osiedla z przyjaźnie zagospodarowanym otoczeniem budynku, w tym placem zabaw dla dzieci oraz terenami zielonymi.

Realizowany na poznańskim Piątkowie kompleks mieszkaniowy jest jednym z dwóch będących obecnie w ofercie UWI Inwestycje S.A. Kolejnym, niemal ukończonym jest Malta Nowa, stanowiąca zespół trzech budynków zlokalizowanych przy ul. Inflanckiej na poznańskich Ratajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *