Jak kreatywnie spędzić wieczór ze znajomymi?

Zaprosiłeś do siebie znajomych i zastanawiasz się, jak spędzisz ten czas w ciekawy sposób? Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które sprawią, że Was wieczór będzie bardzo udany.

 

Otwarta kuchnia

Czipsy, słodycze i gazowane napoje to pójście po linii najmniejszego oporu. Chcesz zaskoczyć swoich gości? W takim razie pamiętaj, że świeżo przygotowane jedzenie to istotny element udanej domówki. Spokojnie, nie oznacza to, że gospodarz jest zmuszony do zrobienia wszystkiego samodzielnie. A gdyby tak zaprosić znajomych do wspólnego gotowania? Ustalcie wcześniej, jakie potrawy lubicie najbardziej, podzielcie się listą zakupów, a spotkanie zacznijcie od przygotowania pyszności, którymi będziecie się zajadać przez resztę wieczoru.

Gry planszowe

Zainteresowanie grami planszowymi rośnie z roku na rok i nie ma w tym nic dziwnego. To doskonały sposób na zintegrowanie się większej grupy osób oraz wprowadzenia napięcia i nuty rywalizacji. Obecnie na rynku dostępne są tak różnorodne propozycje, że z pewnością znajdziecie coś, co trafi w Wasze gusta. W dużych miastach działają mediateki, z których bezpłatnie można wypożyczać gry. Warto też spytać zaproszone osoby, czy nie mają w domu czegoś czegoś ciekawego w domu.

Witamy w XXI wieku

Gry planszowe to gwarancja świetnej zabawy, ale warto wziąć pod uwagę również najnowszą technologię. Konsole takie jak Nintendo Switch zostały zaprojektowane tak, by wynieść rozrywkę na nowy poziom. Podłącz ją do telewizora i zaproś znajomych do współzawodnictwa. Gry przeznaczone są dla osób we wszystkich kategoriach wiekowych, a dzięki interaktywnym funkcjom wciągniecie się w zabawę na długie godziny.

Obudźcie w sobie artystów

Zabawcie się w artystów i spełnijcie swoje marzenia z dzieciństwa. Możecie się na jeden wieczór wcielić w zespół rockowy i napisać piosenkę dotyczącą Waszych wspólnych wspomnień. Jeśli macie ochotę pójść w kierunku plastycznym, narysujcie swoje karykatury. A może chcielibyście zostać poetami? Proszę bardzo! Zróbcie konkurs na najzabawniejszy wiersz stworzony ze słów powycinanych z gazet. Dajcie się ponieść inwencji twórczej.

Zostań DJ-em

Chcesz mieć pewność, że tego wieczora wszyscy goście będą się doskonale bawić? Na kilka dni przed planowanym spotkaniem poproś każdego o podesłanie kilku ulubionych imprezowych piosenek, a następnie stwórz z nich spersonalizowaną playlistę. W końcu nie ma nic lepszego, niż zabawa w rytmie uwielbianych utworów.

Miłe pożegnanie

Czujesz, że powyższe pomysły nie wyczerpały jeszcze Twoich pokładów weny twórczej? W takim razie zadbaj o to, żeby goście jeszcze lepiej zapamiętali Wasz kreatywny wieczór. Przygotuj drobne upominki, które wręczysz im w trakcie pożegnania. Najlepiej, jeśli będzie to coś stworzonego własnoręcznie i od serca. Świetnie sprawdzą się pakunki z kruchymi ciasteczkami albo papierowe kolaże stworzone z elementów, które kojarzą Ci się z daną osobą. Możesz być pewny, że po takim pożegnaniu zostaniesz ogłoszony najlepszym gospodarzem wszech czasów!

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

 1. Avatar
  Gregi Sierpień 09, 2019

  Istnieją bardzo ciekawe logiczne łamigłówki. Ich rozwiązywanie kształtuje kreatywność. Poznaj korzyści http://www.aszkolenia.pl/1472/drewniane-logiczne-lamiglowki-korzysci.html – to nie tylko zwykła zabawa ale i rozwój.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *