Chcesz przygotować ankietę? Wykonaj ją łatwo on-line z generatorem ankiet!

Zawsze wydawało ci się, że wykonanie ankiety jest bardzo trudne i to zadanie tylko dla osób z odpowiednią wiedzą w tej dziedzinie? Nic bardziej mylnego! Teraz każdy z nas w kilka chwil może wykonać różnorodne ankiety – wystarczy tylko wykorzystać dostępne on-line generatory ankiet.

W internecie dostępnych jest bardzo wiele różnych typów serwisów pozwalających na tworzenie ankiet we własnym zakresie. Wybierane są one między innymi przez firmy, instytucje, również korzystają z nich osoby prywatne, które potrzebują wykonać ankietę, na przykład jako wsparcie w pisanej pracy dyplomowej. Serwisy te dostępne są wobec tego dla każdego – często nawet całkowicie za darmo.

Internetowy generator ankiet to serwis umożliwiający wykonanie ankiety samemu, bez konieczności posiadania szerokiej wiedzy i umiejętności. Intuicyjna obsługa oraz podpowiedzi, a także gotowe szablony ankiet sprawią, że ich wykonanie nie będzie trudne. Wystarczy tylko wprowadzić dodatkowe informacje, a potem udostępnić ankietę on-line lub przesłać ją na adresy e-mailowe osób, które mają wziąć w niej udział.

Do wyboru mamy również rozmaite rodzaje ankiet, dlatego możemy wybrać takie z nich, które będą odpowiadały naszym celom. Do wyboru mamy między innymi ankiety z pytaniami jednokrotnymi i wielokrotnymi, otwartymi, macierzowymi, z suwakiem w celu oznaczenia skali, formularzami do wypełniania, pytaniami rankingowymi, przydzielaniem punktów czy też z pytaniami NPS, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji ankiet poprzez zmianę ich wyglądu, na przykład ankietę można wyposażyć w logo firmy czy projektu, można również wybrać do niej atrakcyjne kolory, dlatego kwestionariusz będzie wtedy wyglądać przyjemnie dla oka.

Podsumowując, jeżeli chcesz zdecydować się na wykonanie ankiety, pamiętaj o tym, że można zrobić to szybko i łatwo z wykorzystaniem specjalnych generatorów ankiet – z nimi możliwa jest nawet ankieta on-line bez rejestracji i to bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *