Grosik Taxi – czy naprawdę takie tanie?

Coraz częściej korzystamy z usług taxi. Przewozimy rzeczy podczas przeprowadzki, wolimy zamówić taksówkę, podczas powrotu z imprezy, przyjęcia lub zwykłego spotkania towarzyskiego nocą.

141837739318565400
Taksówką jeździ się wygodniej i bezpiecznej, więc wolimy nocą zamówić taksówkę, zamiast jeździć nocnym autobusem z grupą różnych, często nietrzeźwych ludzi. Dzieje się dlatego, ponieważ jadąc taksówką mamy pewność, że kierowca zawiezie nas pod sam dom lub pod wskazany przez nas adres, podróżować będziemy sami, więc żadne niebezpieczeństwo nam nie grozi.

Żeby jeździło nam się jeszcze lepiej taksówkami, potrzebujemy atrakcyjnych cen za przejazd. Takie ceny ma Grosik Taxi. Jak sama nazwa wskazuje firma jest bardzo tania, ale to nie jedyna ich zaleta. Zdobywają klientów także sama obsługą klienta. Wszyscy kierowcy są taksówkarzami licencjonowanymi i obsługują klientów na wysokim poziomie. Podobnie ma się rzecz z konsultantami na infolinii firmy. Możemy zadzwonić niemal z każdym pytaniem i dostaniemy satysfakcjonująca odpowiedź. Jeśli potrzebujemy samochodu do przewiezienia kliku bagaży, wystarczy zadzwonić na infolinię, przedstawić swój problem, a konsultant nam pomoże, doradzi wybór odpowiedniej taksówki i udzieli nam wszelkich informacji na temat naszego zamówienia, a także na temat funkcjonowania samej firmy. Kierowcy także charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, a ich samochody zawsze są bardzo czyste i pachnące.

Grosik Taxi możemy zamówić o każdej porze dnia i nocy. Funkcjonują przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić i zamówić. Firma niestety nie ma strony internetowej, ale nie potrzebuje jej. Ich wizytówka jest jakość świadczonych usług. Prawie każdy ma do nich numer zapisany w komórce. To jest wystarczająca reklama dla tych taksówek.

Ich cena także jest bardzo kusząca i przyciągająca klientów. Za samo skorzystanie z taksówki zapłacimy 8zł., a za przejechany kilometr w dzień zapłacimy 1.80zł. W nocy cena za kilometr zmienia się i wynosi 2.70zł. za kilometr. Godzinny postój kosztuje 36zł., więc nie są to wygórowane ceny, za przyjemną i bezpieczną podróż taksówką.

Same samochody może nie są nowiutkimi mercedesami, ale za to nie możemy powiedzieć, że pamiętają PRL. Pojazdy kierowców są sprawne i czyste, a przede wszystkim są wygodne. Miejsce każdy sobie znajdzie, ponieważ korporacja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i nie ważne, czy jesteśmy koszykarzami ze wzrostem ponad 2 metry, czy kulturystami z rozbudowanym torsem, każdy znajdzie odpowiednią taksówkę dla siebie.

Ceny różnych firm taxi porównasz np. na finmarket.pl.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *