Erasmus – Bóg seksu i miłości

Erasmus”, debiutancka powieść Anny Forestern, przedstawia perypetie polskiej studentki Anki podczas pobytu w Hiszpanii w ramach międzynarodowego programu wymiany studentów. Będąc daleko od domu, bohaterka rzuca się w wir intensywnego życia seksualno-imprezowego. W końcu doprowadzi ją to do bardzo trudnej sytuacji i konieczności podjęcia niełatwego wyboru…

Anna Forestern napisała tę książkę, ponieważ dużo się mówi o różnych wymianach studenckich, jednak ktoś, kto w nich nie uczestniczył nie wie, co naprawdę się na nich dzieje.

A dzieje się dużo…

Książka może być dobrym materiałem dla psychologów, seksuologów i socjologów badających zachowania młodych ludzi, którzy dostają dużo wolności, lecz nie zawsze są na tyle dorośli, by mądrze z niej korzystać.

Autorka o książce:

Napisałam ją, ponieważ dużo się mówi o różnych wymianach studenckich, jednak ktoś, kto w nich nie uczestniczy, nie wie, co dzieje się naprawdę. Myślę, że często zdarzały się podobne historie, perypetie, w innych miejscach Europy, do których młodzież jeździ na Erasmusa. W książce jest mowa o Brazylijczykach, będących na wymianie. Tutaj sprostowanie, że nie był to Erasmus, lecz inny program, ponieważ w wymianie erasmusowej bierze udział 28 krajów Unii Europejskiej, Islandia, Lichtenstein, Norwegia, Szwajcaria i Turcja. Tym dla tych, którzy jeszcze nie wybrali się na przygodę swojego życia zwaną przeze mnie Erasmusem, polecam serdecznie i komunikuję, że nie ma się czego bać. Wszystko jest dla ludzi!

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *