Drugie życie rzeczy

Marek Rolicz jest znanym warszawskim prawnikiem, człowiekiem sukcesu, przekonanym, że życiowe błędy zdarzają się tylko ciamajdom. Do chwili, kiedy dowiaduje się, że dwie kobiety w tym samym czasie zaszły z nim w ciążę.

Jedna z nich to Maria, jego żona, a druga – jednorazowa przygoda, której imienia nawet nie znał. Na dodatek żona wyprowadza się ze wspólnego mieszkania, bo, wróciwszy o kilka dni wcześniej z delegacji, zastaje go w ich małżeńskiej sypialnia z ową Mariolą w objęciach.

Dla matki Marka, która nie może doczekać się wnuków, byłaby to wspaniała wiadomość, ale na razie o niczym nie wie. Nie wie nawet, że synowa przeprowadziła się do swoich rodziców, a Marek nie umie wybrnąć z pułapki, jaką sam na siebie zastawił, więc szuka pocieszenia w alkoholu i przychodzi do pracy cokolwiek nieświeży.

Pani Agata postanawia na własną rękę odkryć tajemnice małżeństwa swojego syna, w czym mają jej pomóc filiżanki z licznych serwisów, w których na zmianę pija herbatę. Niektóre z nich mają niezwykłą moc…

http://www.psychoskok.pl/produkt/drugie-zycie-rzeczy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *