Niepowtarzalne automatyczne puzzle 3D UGEARS

Niepowtarzalne automatyczne puzzle 3D UGEARS zbudowane są z wysokiego gatunku sklejki. Modele do składania wyposażone są we wszystko, co jest niezbędne, aby składać mobilne modele 3D, bez korzystania z kleju i bez specjalistycznych przyrządów. Dzięki gruntownemu opracowaniu i staranności o wysoką jakość toku produkcji, wszelkie elementy modeli zdołają być precyzyjnie złożone w zupełny produkt.
Poznany i opatentowany przez firmę UGEARS system budowania zestawów wykroju, pozwala na złożenie konstrukcji mechanicznej bez używania kleju.

 

Produkty firmy UGEARS na stronie http://tylkorelaks.pl/4_ugears

kombajndoskladania3-307x205 kombajndoskladania4-307x205 kombajndoskladania-307x205
Dowolny model jest nie dość że zestawem konstrukcyjnym, a także odbiciem pewnej idei, która wcielana jest w byt w przebiegu realizacji schematów. Modele są nie tylko atrakcyjne jako ruchomy zespół elementów, ale także wyglądają doskonale jako podarunek. Interesująca struktura z zębatymi kółkami bez wątpienia wywoła zaciekawienie i oczarowuje sposobem działania.

 

Zobacz Kombajn UGEARS model do składania na naszej stronie i kup

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *