B2B TARGI Usług Outsourcingowych – 15go maja w Olivia Business Centre w Gdańsku spotka się branża outsourcingowa.

15 maja w Gdańsku w Olivia Business Centre, odbędzie się drugie spotkanie z cyklu B2B TARGI Usług Outsourcingowych. Wydarzenie, które cyklicznie odbywa się w różnych miastach w Polsce, to połączenie targów usług outsourcingowych ze spotkaniem ekspertów z branży i warsztatami dla przedsiębiorców. Udział w uroczystym otwarciu wydarzenia zapowiedzieli między innymi Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Aktualnie trwa konkurs Call for Papers, w którym eksperci zainteresowani wystąpieniem w części merytorycznej wydarzenia w formie prezentacji mogą zgłaszać propozycje tematów swoich wystąpień. Zgłoszenia można przesyłać do 11.04.2014. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora www.b2btargi.com.pl.

Spotykamy się w Gdańsku, bo to jedna z najszybciej rozwijających się stref w sektorze BPO i R&D w Polsce. Warto korzystać z tego, że nasz kraj jest dziś jedną z najważniejszych lokalizacji outsourcingowych pod długofalowe projekty. Celem cyklu wydarzeń B2B TARGI Usług Outsourcingowych jest przybliżenie tej tematyki polskim przedsiębiorcom oraz udostępnienie im wiedzy, która z powodzeniem wykorzystywana jest od wielu lat na rynkach zagranicznych. – mówi Violetta Kryszczuk, prezes zarządu Prospects Publisher.

W Gdańsku naturalnym miejscem do organizacji takiej imprezy okazało się Olivia Business Centre, gdzie swoje oddziały ulokowały już m.in. takie firmy jak: Hays Specialist Recruitment, PriceWaterhouseCoopers i Playsoft.

Poprzednie i zarazem pierwsze spotkanie z cyklu B2B TARGI odbyło się w marcu w Wałbrzychu. W spotkaniach B2B biorą udział przedsiębiorcy już korzystający z tego typu usług oraz ci, którzy nad delegacją części działalności swoich firm dopiero się zastanawiają. W ramach części konferencyjnej odbywa się panel dyskusyjny, w którym liderzy rynku dzielą się swoim know-how oraz pokazują sprawdzone gotowe rozwiązania.

Wśród prelegentów, którzy potwierdzili swoją obecność podczas spotkania B2B TARGI Usług Outsourcingowych w Gdańsku są między innymi:

Maciej Grabski – współtwórca Wirtualnej Polski, Prezes Olivia Business Centre,

Paweł Orłowski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju

Iwona Chojnowska-Haponik – Dyrektor Departamentu Inwestycji Zagranicznych PAIiIZ

Monika Nowecka, partner w firmie MAZARS.

Współorganizatorem spotkania B2B TARGI Usług Outsourcingowych w Gdańsku jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, która przyciągnęła już ponad 7 mld zł nakładów inwestycyjnych, które pozwoliły na stworzenie kilkunastu tysięcy miejsc pracy. Wśród wiodących przedsiębiorstw strefy znajdują się Mondi Świecie i Bridgestone. Teresa Kamińska, Prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, będzie również jednym z prelegentów, którzy podzielą się z uczestnikami wydarzenia swoim know-how.

Więcej informacji o targach oraz rejestracja udziału w spotkaniach, dostępna jest na stronie: www.b2btargi.com.pl.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *