Ubezpieczenia Open Brokers wchodzą do świata mobile

 

Open_Brokers

 

Pierwsza tak zaawansowana technologicznie aplikacja mobilna do sprzedaży ubezpieczeń już działa na smartfonach Doradców Open Brokers S.A.

Aplikacja Mobilna jest dostępna na wyłączność Doradców Open Brokers. Jest dostępna na platformy iOS oraz Android i od premiery została zainstalowana ponad 250 razy.

Aplikacja jest połączona z systemem do sprzedaży ubezpieczeń Open Brokers. Integracja między systemem a aplikacją usprawnia codzienną pracę agenta, minimalizuje ryzyko pomyłek i przede wszystkim oszczędza cenny czas. Podstawowe założenia aplikacji i systemu Open Brokers to ułatwiać i przyśpieszać pracę agenta.

Aplikacja oferuje wiele innowacyjnych funkcji opracowanych tak, by spełniać oczekiwania agenta w branży ubezpieczeń. Dzięki Aplikacji Open Brokers, agent może skanować kod AZTEC z dowodu rejestracyjnego, a odczytane dane automatycznie zapisują się do nowej kalkulacji, która już czeka w systemie. W Aplikacji jest dostępna pełna, szybka oferta ubezpieczenia pojazdu kilku TU. Dzięki Aplikacji, agent może wykonać w telefonie zdjęcia pojazdu i skany dokumentów, a te automatycznie znajdą się pod polisą w systemie. Aplikacja umożliwia także w każdym miejscu i czasie, bez dostępu do komputera – podgląd rozliczeń, obsługę wznowień, analizę sprzedaży w podziale na polisy majątkowe i życiowe na czytelnych wykresach, dostęp do wskazówek ubezpieczeniowych i dokumentów. Dzięki aplikacji Agent może dbać o swoich Klientów – przypomnieć im o wznowieniu polisy, o badaniach technicznych, pomóc przy szkodzie, złożyć życzenia urodzinowe.

Więcej o aplikacji: bit.ly/AplikacjaOpenBrokers

 „Opinie naszych Partnerów na temat Aplikacji są entuzjastyczne. W pierwszym tygodniach od premiery w aplikacji wykonano 200 kalkulacji komunikacyjnych. To potwierdza, że wprowadzenie funkcji skanowania kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego i zamiany danych w kalkulację w systemie, było przełomowe i wyczekiwane przez rynek pośredników ubezpieczeniowych. Cieszy nas, że aplikacja będzie służyła wszystkim naszym Doradcom w codziennej pracy. Możliwość korzystania z tak pomocnego narzędzia z pewnością zachęci kolejnych agentów, aby dołączyli do zespołu Open Brokers” – mówi Tomasz Suchanek, Członek Zarządu Open Brokers odpowiedzialny za obszar rozwoju InsurTech.

Open Brokers S.A. zbudowała jeden z najlepszych systemów do sprzedaży ubezpieczeń na rynku. System umożliwia ofertowanie oraz wystawianie polis na życie i polis majątkowych w jednej platformie. W wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych Open Brokers  jest jedyną multiagencją, która przeszła proces pełnej integracji z TU, co oznacza, że polisy Ubezpieczyciela wystawiane są bezpośrednio z systemu multiagencji. 12-letnie doświadczenie zespołu procentuje, dlatego Open Brokers buduje pozycję lidera nowych technologii w branży ubezpieczeń.


Open Brokers S.A. jest ogólnopolską multiagencją ubezpieczeniową w grupie kapitałowej Open Finance. Misją firmy jest doskonalenie branży ubezpieczeń – poprzez wysokie standardy obsługi klientów, jakość oferty ubezpieczeń i nowoczesne technologie. Już 70.000 klientów zaufało doradcom Open Brokers w całej Polsce, a w zespole specjalistów działa już 500 partnerów i 2000 doradców.


Zapraszamy po więcej informacji
Ewa Adaszyńska
Dyrektor Marketingu i PR/Rzecznik Prasowy

e-mail: ewa.adaszynska@openbrokers.pl
tel. 693 666 454
www.odkrywamyubezpieczenia.pl

 

 

Ewa Adaszyńska

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.