ROC Polska poszerza zakres kompetencji HR

Firma ROC Polska sp. z o.o. – autoryzowany, globalny partner SAP, ekspert w systemach kadrowo-płacowych, kontynuuje strategię poszerzania zakresu kompetencji oraz budowania portfolio usług poprzez certyfikację konsultantów w zakresie SuccessFactors BizX.
Działanie to wpisuje się w konsekwentnie realizowaną strategię opartą o poszerzanie zakresu oferowanych usług w celu jak najpełniejszego zaspokajania potrzeb klientów. Po wprowadzeniu na rynek nowego produktu – narzędzia do raportowania  Easy Reporter, powołaniu zespołu konsultingu biznesowego, stworzeniu portalu Hrcontrolling.pl dedykowanego debacie na temat strategicznej roli HR w organizacji oraz działaniach edukacyjnych przy współpracy z uczelniami,  jest to kolejny etap poszerzania kompetencji firmy.

Z uwagi na skalę rozwiązań BizX firmy SuccessFactors proces certyfikacji jest bardzo pracochłonny i długotrwały. Metodyka szkolenia wykorzystująca najnowsze technologie e-learningowe oraz wielopłaszczyznowy system weryfikacji wiedzy pozwala na upewnienie się o zdobyciu przez konsultantów wiedzy na oczekiwanym poziomie.

– Certyfikacja jest naturalnym krokiem w drodze naszego rozwoju – mówi Katarzyna Pisańska, Prezes ROC Polska. – Rozpoczęliśmy realizację konkretnych projektów, związanych z wykorzystaniem nabytych kompetencji.  Projekty te i ciągły kontakt z Klientami daje nam jasno odczuć, że prowadzenie biznesu jest działaniem o ogromnej dynamice co z kolei przekłada się też na tempo i wielość wymiarów zarządzania kapitałem ludzkim. Dlatego też, chcemy być gotowi na wsparcie naszych Klientów w najróżniejszych obszarach HR przekładających się na wymierne korzyści w biznesie, a BizX SuccessFactors daje nam takie możliwości. – dodaje.

SuccessFactors BizX to funkcjonalne narzędzie, łączące strategię HR oraz strategię biznesową przedsiębiorstwa w celu osiągnięcia przez klienta celów biznesowych. Jako system HR kolejnej generacji scala zróżnicowane wymagania klienta,  dotyczące analiz ściśle powiązanych z danymi biznesowymi, systemu benchmarków i najlepszych praktyk, jakie pomogą w interpretacji wyników oraz podpowiedzą odpowiednie działania. Platforma pozwala na integrację z sieciami społecznościowymi,  jest mobilna oraz dostępna w chmurze. Nie potrzeba więc serwerów, sprzętu oraz kłopotliwych instalacji. Funkcjonalności dostępne są od zaraz.

Poprzez dopasowanie do potrzeb organizacyjnych, optymalizację wydajności ludzkiej, budowaniu przewag konkurencyjnych oraz wglądowi w strukturę personelu, BizX Suite pozwala klientom osiągać prawdziwe cele biznesowe.

Informacja o ROC POLSKA sp. z o.o.
Firma ROC Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 2007 roku. Dostarcza usługi konsultingowe w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Będąc ekspertem w technologii SAP swoje usługi opiera przede wszystkim na rozwiązaniu SAP Human Capital Management (SAP HCM), wzbogacając je o sprawdzone rozwiązania własne jak: tHRive – pakiet wspomagający użyteczność SAP HCM, czy rozwiązania partnerskie jak: Easy Reporter – rozwiązanie optymalizujące proces raportowania danych HR.
Spółka wchodzi w skład ROC Global Consuting założonej w 1998 roku zatrudniającej ponad 300 konsultantów na całym świecie obsługujących 45 tys klientów SAP. Wszyscy konsultanci, podobnie jak Les Hayman – prezes ROC Group,  wcześniej członek rady nadzorczej SAP AG – to wysoce doświadczeni specjaliści w obszarze rozwiązań HCM i SAP. ROC Polska dzięki przynależności do ROC Global Consulting może łączyć globalną wiedzę z lokalnymi doświadczeniami.
http://www.roc-group.pl

PR
LA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *