Mieszkanie w wiosennej cenie

Zmieniająca się za oknami aura nie tylko procentuje budzeniem się do życia przyrody, ale owocuje również ożywieniem na rynku nieruchomości. Poza wzmożoną aktywnością kupujących wiosna udziela się również deweloperom, którzy po zimie odmrażają ceny nieruchomości, oferując wiosenne promocje.

Pierwsze oznaki wiosny powodują, że klienci dużo chętniej umawiają się na spotkania w miejscu już realizowanych inwestycji, by na żywo zapoznać się z naszą ofertą – mówi Natalia Rajewska, specjalista ds. sprzedaży i marketingu firmy Skaland. Rosnące zainteresowanie nieruchomościami potwierdza chociażby frekwencja na imprezach targowych – Marcowe Targi Domów i Mieszkań, które organizowaliśmy w Poznaniu, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie przez dwa dni przez targową halę przewinęło się 13 tysięcy odwiedzających. To świadczy o wciąż dużym zainteresowaniu rynkiem nieruchomości mieszkaniowych – mówi Grzegorz Zieliński z firmy nowyadres.pl, organizatora targów. W związku z dużym zainteresowaniem potencjalnych nabywców, na rynku nieruchomości pojawiły się bardzo ciekawe oferty deweloperów, którzy kuszą różnymi rabatami. – Z myślą o poszukujących własnego M pod Poznaniem, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na zakup mieszkania na Świerkowej Polanie II w Robakowie – mówi Piotr Swoboda, prezes zarządu Skaland – W ramach wiosennej promocji wszyscy Klienci otrzymają rabat 10 tys. zł na każde mieszkanie. Dodatkowo ci, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas marcowych Targów Domów i Mieszkań, po okazaniu ulotki mogą liczyć na dodatkowe 10 tys. upustu. Wyjątkowo te promocje łączą się, więc nasze mieszkania są tańsze o 20 tys. zł. – dodaje Piotr Swoboda.

Wzrost liczby mieszkańców podpoznańskich gmin wyraźnie wskazuje, że to właśnie mieszkania podmiejskie cieszą się ostatnimi czasy bardzo dużym zainteresowaniem kupujących. Wiąże się to ze spadkiem zdolności kredytowej potencjalnych nabywców, a także chęcią znalezienia większego mieszkania w niższej cenie. Przykładem inwestycji, która była sprzedażowym hitem, jest osiedle Świerkowa Polana w Robakowie. Ten podmiejski kompleks składający się z 48 mieszkań sprzedany został w zaledwie cztery miesiące. Obecnie, w II etapie inwestycji deweloper oferuje mieszkania 3 oraz 4- pokojowe. Na powierzchni od 64. do 72 mkw. znajdzie się salon, kuchnia, dwie łazienki i dwie lub trzy sypialnie. Cechą wyróżniającą tą inwestycję jest to, że każdy lokal ma własny ogródek i dwa miejsca parkingowe.

Poszukując mieszkania w wiosennej cenie, należy wziąć pod uwagę nie tylko aspekt finansowy ale również lokalizację, zawartość pakietu, na który składa się standard deweloperski, a także jakość wykończenia. Racjonalne podejście do tych czynników w połączeniu z obecnymi rabatami sprawi, iż kolejną wiosnę możemy spędzić już w swoim mieszkaniu z ogródkiem.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.