KLANCYK W PAŹDZIERNIKU

Zapraszamy na 3 wyjątkowe spektakle w 3 różnych miejscach w Warszawie:

Dwa najbliższe spektakle Teatru Improwizowanego Klancyk to Longplaye. Longplay to forma improwizacji fabularnej, w której sceny inspirowane są różnymi tekstami kultury (opowieściami, książkami, piosenkami, wierszami, zdjęciami).  

W najbliższy piątek o 20:30 w państwomiasto KLANCYK GRA TWÓJ SEN – opis dnia stanie się inspiracją dla monologu i serii scen, układających się w opowieść o śnie, który może się przyśnić po takim dniu. pazdziernikowe_spektakle

We wtorek, 22.10, Klancyk zawita na Saską Kępę, gdzie motywem przewodnim wieczoru będzie literatura grozy (horrory, powieści gotyckie, kryminały, książki w klimacie noir). Prosimy, aby publiczność przyszła z wybranymi fragmentami dzieł, które zostaną wylosowane, odczytane i zainspirują spektakl. Szykuje się wieczór pełen grozy, niewyjaśnionych morderstw i zagadek.

Trzeci spektakl to Pan Harold, który tej jesieni kończy rok. Po raz pierwszy tytułowy bohater przedstawienia zawita na Pragę i pojawi się w Centrum Zarządzania Światem (w sobotę, 26.10). Pan Harold inspirowany jest słowami-skojarzeniami wykrzykiwanymi przez publiczność – to z nich zawsze rozwija się przedstawienie. W tym spektaklu jest znacznie więcej gier pomiędzy aktorami, którzy stale ze sobą współpracują na scenie. Hasłem-kluczem jest „organiczność”, czyli to, co dzieje się między improwizatorami jako zespołem. To nowa formuła tego, co może się wydarzyć na scenie i czego Klancyk nauczył się podczas warsztatów w Stanach.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *