Pracuj(.pl) z inspiracją!

Są słowa, które inspirują do działania… prawda? Czasami do pracy z pasją potrzebna jest szczypta inspiracji… Pracuj.pl rozpoczął właśnie nietypowy konkurs dla całej branży HR. Na specjalnie uruchomionej stronie internetowej – www.partnerhr.pl – można nie tylko dzielić się inspirującymi cytatami, ale wygrywać je w formie designerskich obrazków. Co motywuje do pracy? Pierwsza odpowiedź na tak postawione pytanie: wynagrodzenie, dodatki pozapłacowe i benefity. Z pewnością tak, ale co sprawia, że pracujemy z pasją, że dostrzegamy w naszej pracy sens, że chcemy wciąż się rozwijać? Mówi się, że pieniądze to nie wszystko – źródła prawdziwej motywacji takiej, która sprawia, że praca staje się wręcz sposobem na życie szukaj w sobie. Najnowsza inicjatywa Pracuj.pl to zachęta do poszukania własnego źródła inspiracji.

Ta inicjatywa ma na celu przede wszystkim zachęcenie do refleksji, co sprawia, ze praca sprawia nam długotrwałą satysfakcję. Dodatkowo zapraszamy całą społeczność HR do wymiany inspiracyjnych cytatów, które każdy z nas szczególnie ceni. Specjaliści HR poszukują ambitnych wyzwań, lecz w codziennej pracy muszą mierzyć się z czasochłonnymi, rutynowymi zadaniami. Według Raportu Pracuj.pl „HR-owca portret własny” najbardziej angażujące, pochłaniające czas czynności to spotkania z kandydatami (63%) oraz selekcja aplikacji (23%). Chcemy przypomnieć, jak wielką moc mają słowa, szczególnie te maksymy, które zostały wypowiedziane przez wybitne osobowości – mówi Martyna Kosakowska, koordynator konkursu z Grupy Pracuj.

Motywem przewodnim kampanii są właśnie inspirujące sentencje wypowiedziane przez autorytety, ikony oraz wybitne postaci takie jak Albert Einstein czy Mark Twain. Kampania potrwa cały październik. Na stronie internetowej będzie można zamieszczać swoje ulubione „motywatory” oraz głosować na najlepsze propozycje. Co tydzień, 3 osoby, które wpiszą najbardziej cenione przez siebie hasła i które zdobędę najwięcej głosów wśród internautów otrzymają wybraną przez siebie sentencję oprawioną w ramkę oraz atrakcyjnie zilustrowaną, gotową do powieszenia nad biurkiem. Swoje głosy na wybrane inspiracyjne maksymy można oddawać na stronie www.partnerhr.pl od czwartku do czwartku do godz. 17.00

Wierzymy, że można pracować tak by opisując swoją karierę zawodową mogło się przytoczyć słowa Thomasa Edisona, który twierdził, że nie przepracował w życiu ani jednego dnia, ponieważ wszystko co robił było przyjemnością – dodaje Martyna Kosakowska.

Link do kampanii:

http://www.youtube.com/watch?v=2t9BNnNFR2o&feature=player_embedded

Kampania będzie promowana w prasie branżowej oraz w Internecie poprzez reklamę kontekstową.

Kampania została przygotowana z agencją Albedo Marketing.

PR
LA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *