Portal “Światłolecznictwo w praktyce” wspierany przez InterMediCo

Portal „Światłolecznictwo w praktyce” rozpoczął współpracę z firmą InterMediCo, która została oficjalnym partnerem serwisu.

Światłolecznictwo w praktyce” działa od lipca bieżącego roku. Serwis ma za zadanie edukować społeczeństwo na temat tego działu fizykoterapii, przedstawiać związane z nim nowości oraz możliwości jego zastosowania w kosmetyce, psychiatrii, dermatologii i rehabilitacji. Portal chce tez zrzeszać praktyków i entuzjastów światłolecznictwa w Polsce i ułatwiać współpracę między podmiotami.

Światłolecznictwo jest jednym z obszarów działalności firmy InterMediCo, która zajmuje się m.in. dostarczaniem specjalistycznych rozwiązań z jego zakresu. Firma działa również w obszarze ochrony i regeneracji zdrowia, fizjoterapii i suplementacji organizmu. Oprócz szeregu produktów i usług, firma zajmuje się również prelekcjami o charakterze prozdrowotnym, wdraża autorski Program Ochrony i Regeneracji Zdrowia i posiada stacjonarne Centrum Odnowy Biologicznej w Bielsku-Białej.

Współpraca między podmiotami przybierze formę wsparcia merytorycznego ze strony InterMediCo – specjaliści z firmy będą publikowali artykuły na portalu oraz udzielać odpowiedzi na zadawane pytania, tym samym przyczyniając się do rozbudowy platformy. Obie strony chcą działać na rzecz propagowania światłolecznictwa w Polsce, połączone chęcią szerzenia profilaktyki, dobrych praktyk zdrowotnych oraz wspólną troską o dobro pacjentów.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *