Ruszyły przygotowania do Retail Design Trends

ECP Media, organizator targów i konferencji dla wybranych sektorów gospodarki, właśnie zapowiada najnowszą odsłonę konferencji Retail Design Trends 2013 Conference & More, która będzie miała miejsce 28 listopada w hotelu Novotel Airport w Warszawie.

Wyraźny claim “where retailers meet creative professionals” – dobitnie określa do kogo wydarzenie jest skierowane. Zatem podczas jednodniowej konferencja przedstawiciele firm specjalizujący się w aranżacji wnętrz sklepowych, architekci, dostawcy mebli sklepowych, oświetlenia i wszystkiego co decyduje o charakterze placówki handlowej, wymienią się wiedzą i doświadczeniem z osobami decydującymi o rozwoju sieci handlowej w Polsce.

W tej chwili tworzony jest program konferencji lecz można współtworzyć wydarzenie dzięki organizowanemu Call For Papers. Jeśli chcesz dołączyć do grona prelegentów, dysponujesz bogatą wiedzą i doświadczeniem ze wspomnianych dziedzin, prześlij swoje zgłoszenie na adres: rlapinski@retail360.pl do 6 września a będziesz miał szanse współtworzyć najbardziej inspirujace wydarzenie w branży retail.

Więcej informacji o konferencji pojawi się już wkrótce na stronie www.retaildesigntrends.pl

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *