Firany z woalu – eleganckie wykończenie każdego domu. Wybierz teraz

Firany z woalu są eleganckim i stylowym wykończeniem każdego wnętrza. Odpowiednio dopasowana aranżacja okna sprawia, że pomieszczenie wygląda efektownie i z klasą. Możliwości wyboru firan są ogromne, dlatego każdy poszukujący oryginalnych i wygodnych rozwiązań do swojego domu lub mieszkania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie . Intensywne kolory, delikatne barwy, piękne wzory, gładka tafla lub fantazyjne marszczenia – dla każdego okna można wybrać doskonałą dekorację i stworzyć niepowtarzalny „żywy” obraz. Dzięki dostępności różnych wzorów, rozmiarów i kolorów bez problemu można znaleźć firany spełniające wymagania estetyczne każdego.

Woal – firany najwyższej jakości

Najwyższej jakości materiał użyty do produkcji firan woalowych zapewnia idealny wygląd przez długi czas, nawet po wielokrotnym praniu. Dzięki wytrzymałości i jakości firan zakup ich staje się inwestycją na lata, a dzięki atrakcyjnym cenom można pokusić się o zakup kilku kompletów i dostosowywać przybranie okien do okoliczności – inny zestaw firan na każdą porę roku lub kilka zestawów okolicznościowych, odświętnych.

Woal to tkanina od lat kojarząca się z elegancją. Jest bardzo cienki i delikatny, niemal prześwitujący, dlatego też nie ogranicza dostępu światła i idealnie nadaje się na firany. Splot włosowo – wątkowy sprawia, że woal jest „lejący się” i bardzo łatwo daje się układać. Można go marszczyć i tworzyć na nim fale lub, wprost przeciwnie, rozkładać na gładko i bez fałd. Do firan woalowych pasuje bardzo dużo dodatków, przeróżnych chwostów, opasek i kokard. Zarówno klasyczne jak i nowoczesne wnętrza wiele zyskają na estetyce, jeśli zostaną w nich dobrane odpowiednie firany z tej niezwykłej tkaniny, jaką jest woal.

Gotowe firany – jakie mają plusy?

Niewątpliwym plusem gotowych firan z woalu jest łatwość ich zamawiania i wieszania. Wystarczy zmierzyć okno, dobrać odpowiedni rozmiar i zamówić, a już po kilka dniach można szybko i sprawnie powiesić firany i cieszyć się ich pięknem. Gotowe firany mają wszytą taśmę marszczącą, którą można samodzielnie dostosować do swoich wymagań. Ciekawym i wygodnym rozwiązaniem są firany na przelotkach – kołach.

W ofercie sklepu „Strefa Firan” znajduje się wiele pięknych i ciekawych wzorów firan z woalu, można znaleźć tam odpowiednie firany do każdego pomieszczenia, na przykład salonu lub kuchni. Dostępne są gotowe firanki na przelotkach lub wieszane tradycyjnie, na tzw. „żabkach”. Oprócz gotowych produktów istnieje również możliwość uszycia firany na indywidualne zamówienie. Niewątpliwym atutem sklepu jest dbałość o szczegóły i doskonała jakość wykonania każdej firany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *