Promocja ebooków Jonathana Graya – 50% taniej

Zaskakująca wiedza dotycząca starożytności teraz taniej o -50% Poznaj świat ebooków Jonathana Graya, na rynku księgarskim ukazały się następujące ebooki autorstwa znanego międzynarodowego badacza i archeologa. Należą do nich:

  • 64 niewyjaśnione sekrety starożytności – 64 Secrets Still Ahead of Us – opisał nie tylko starożytne tajemnice – ale również wiedzę jaką posiadali nasi przodkowie. Czy wiedza, którą posiadali była lepsza niż ta którą posiadamy teraz? Dlaczego często uważamy, że „nasi przodkowie byli tylko tępymi jaskiniowcami. Czy nie może to być po prostu przypadek egoizmu, opartego na niewiedzy?”
  • Sekrety umarlaków – Dead Mans Secrets to intrygujące ślady zaginionej super cywilizacji spisane przez Jonathana Graya, jako dowód na to, że starożytne cywilizacje wbrew utartym stereotypom były bardzo rozwinięte szczególnie technologie, którymi się posługiwali.
  • Bogactwa króla Salomona –  Solomon’s Fleet Mystery – to książka, która pozwoli dowiedzieć się więcej na temat starożytnego, biblijnego władcy i jego czasach a to dzięki Biblii i najnowszym badaniom i porównaniom jakich dokonał Jonathan Gray
  • Co się stało z wieżą Babel? – What happened to the Tower of Babel? – tym razem w książce ukazana jest historia biblijna o niesławnej wieży Babel, którą budowano aby wznieść się do nieba z pominięciem Boga.
  • Ludzie w kłopotliwych miejscach – Men in Embarrassing Places – to niewątpliwie książka będąca odkrywaniem prawdy o ludzkości, o pochodzeniu człowieka. Dotychczasowe dogmaty zostają w niej podważone Kolejnym mitem opisywanym przez Jonathana Graya jest darwinowska teoria ewolucji oraz teoria dotycząca przetrwania gatunków (której to Darwin wyparł się pod koniec swego życia)
  • Zaginiony Świat Gigantów – The Lost World of Giants – autor przedstawił w niej zebrane materiały archeologiczne, na podstawie których skłania czytelnika do poważnego zastanowienia się nad historią i pochodzeniem człowieka. Praca jest zbiorem tajemniczych odkryć z różnych zakątków świata.

Wiadomości, których nie znajdziesz nigdzie indziej, wiedza, która zaskakuje, zadziwia, tajemnice o których się nie mówi. Jonathan Gray, znany podróżnik, odkrywca i archeolog odkrył tajemną wiedzę i udostępnił ją dla każdego. Przeczytaj o tym i Ty. Teraz masz możliwość zrobić to za połowę ceny w księgarni internetowej Publio. Serdecznie zapraszam do skorzystania z promocji na ebooki Graya. Promocja tylko do 17 czerwca.

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.