Warsztat Woni z wiosenną kolekcją

Warsztat Woni, autorska kwiaciarnia Marty Gessler, prezentuje wiosenne stylizacje wnętrz i kwiatów. Niebanalne rośliny, zaskakujące kompozycje i designerskie akcesoria można nabyć przy ul. Burakowskiej 6 w Warszawie.

Na wiosnę Warsztat Woni proponuje energiczne i wyraziste połączenia kolorów. Zieleń, róż i czerwień zestawione w propozycjach Marty Gessler zyskują na szlachetności i elegancji. Dominującym trendem na 2013 rok jest harmonijne łączenie aranżacji wnętrza z tym co stanowi jego otoczenie – tarasów, balkonów i ogrodów. Dzięki temu dekoracja przestrzeni może tworzyć spójną całość, niezależnie od tego czy myślimy o hotelu, restauracji czy apartamencie. Na zamówienie Warsztat Woni tworzy sprofilowane koncepcje wystroju dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Marta Gessler od lat prezentuje twórcze podejście do wykorzystywania kwiatów i aranżacji wnętrz. Stylizacje i ciekawe rozwiązania publikuje co miesiąc w magazynie „Dobre Wnętrze”.

Warsztat Woni powstał 14 lat temu. Najpierw mieścił się we wnętrzu starej kamienicy przy ulicy Bednarskiej na warszawskiej Starówce, w 2005 roku kwiaciarnia przeniosła się do prestiżowego kompleksu budynków starej fabryki koronek na ulicy Burakowskiej. W Warsztacie odbywają się między innymi imprezy promocyjne produktów, konferencje prasowe i pokazy układania bukietów. Warsztat posiada wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zarówno tradycyjnych, jak i awangardowych projektów.


PR

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *