„Super dieta 26 – stwórz swoje marzenia”

Dane statystyczne nieubłaganie pokazują, że zwiększa się ilość osób z nadwagą i otyłością, a wzrost ten jest szczególnie niepokojący wśród dzieci i młodzieży. Problem ten należy potraktować nie w kategorii estetyki ale zdrowia. Jak sobie z tym poradzić? Czy stosowanie diety jest tutaj odpowiednim rozwiązaniem? Czy zmiana złych nawyków żywieniowych jest głównym czynnikiem powstawania nadmiernej otyłości? Niewątpliwe to jeden z głównych czynników!

Walka z nadwagą wymaga oprócz samodyscypliny, ustanowienia sobie rozsądnych celów, zmiany niewłaściwych nawyków żywieniowych ale i obserwowania własnych postępów w odchudzaniu. To długa lista i często w jej połowie już kapitulujemy. Jak sprawić by dieta okazała się skuteczną, a jej stosowanie sprawiało przyjemność. Czy w ogóle coś takiego jest możliwe? Jeżeli odchudzałaś się już wiele razy i ponosiłaś fiasko w swoich zamiarach,  to ta książka jest właśnie dla ciebie!” – czytamy we wstępnie książki Sandry Czeszejko-Sochackiej Super dieta 26 – stwórz swoje marzenia. Na czym ona polega? Jakie są jej zasady i czy nie jest to kolejna drakońska dieta odchudzająca? Przyjrzyjmy się jej z bliska!

 

Osoby często odchudzające się, z różnymi efektami są całkowicie zagubione ponieważ teoretycznie wiedzą wszystko na temat zdrowego żywienia, a pomimo to nie potrafią poradzić sobie ze swoim problemem nadwagi.”– czytamy dalej. Jak sprawić by osoby chcące podjąć walkę z „nałogiem”, jakim niewątpliwie jest objadanie się, ale także osoby chcące zmienić swój dotychczasowy niezbyt zdrowy tryb życia, który doprowadził do powstania zbędnych „wałeczków”. Aby podjąć się tej ciężkiej walki, musimy być uzbrojeni w cierpliwość, silną wolę oraz zapał. Skuteczność odchudzania zależy od wielu czynników, a nie tylko od diety.  Dlatego ogarniając całość zagadnienia możemy osiągnąć zdecydowanie lepsze efekty.(Decyzję o odchudzaniu trzeba podjąć świadomie i realizować ją konsekwentnie.)” potwierdza nam cytat z książki. Ale co dalej?

 

Jak postępować stosując Super Dietę 26? Na czym ona polega? „W super diecie 26  nie powinno występować uczucie głodu nawet w okresie redukcji nadwagi.” Stosując w odżywianiu punktacji 26 składników, dostarczamy niezbędnych mikroelementów i witamin potrzebnych do uzyskania doskonałego zdrowego oraz samopoczucia. „Wszystkie posiłki według zasady 26 składników uzupełniane są dużą ilością surowych, gotowanych, kiszonych lub grillowanych warzyw, polanych łyżeczką oliwy z oliwek, pestek winogron, słonecznika lub innych. Każdą sałatkę posypujemy  zmielonym siemieniem lnianym, pestkami słonecznika, dyni lub orzechami. Zioła w SUPER DIECIE 26 są bardzo mile widziane, eliminując całkowicie wszelkie przyprawy posiadające niezdrowe uzdatniacze smakowe, które niepotrzebnie zwiększają apetyt.”  To dość przyjemne zasady jak na dietę mającą doprowadzić do spadku zbędnych kilogramów. Ważną informacją jest to że dietę tą możemy stosować niemal cały czas, jako zdrowy styl życia. Ale zmiany wprowadzać powoli i konsekwentnie, aby miały większą szansę  na stałe pozostać w naszych zwyczajach żywieniowych.

 

Współczesny świat przyzwyczaił się iść na skróty. Chcielibyśmy stracić zbędne kilogramy ot tak sobie, bez zbędnego wysiłku, bez racjonalnych ale jednak wyrzeczeń. Sięgając po tabletki i inne specyfiki jakich na rynku farmaceutycznym jest pełno, zatracamy w sobie to co tak istotne dla naszego dobra – zdrowe odżywianie, gimnastyka i ruch na Świerzym powietrzu! Niestety cudowna recepta nie istnieje, półśrodki nie wygrają walki z nadwagą. Tylko odpowiednio dobrana dieta, pozytywne nastawienie i ruch może sprawić, że to nam się uda. Może zatem warto zapoznać się z „Super Dietą 26” Sandry Czeszejko-Sochackiej. Może w niej właśnie tkwi odpowiedź na wszystkie pytania związane z utrzymaniem zgrabnej sylwetki i zdrowego ciała! Polecam ebooka.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *