Innvisio.com – prezentacja produktów w trzech wymiarach

Decyzje zakupowe coraz częściej zapadają przed ekranem komputera. Warto więc zadbać o jak najlepszą prezentację produktów dostępnych w Internecie. Pomysł na to mają twórcy serwisu Innvisio.com – pierwszej na świecie bazy trójwymiarowych wizualizacji sprzętów elektronicznych.

Technologia na dobre wkroczyła do naszego codziennego życia. Według badania przeprowadzonego przez firmy Fleishman-Hillard i Harris Interactive, Internet staje się najważniejszym miejscem podejmowania decyzji zakupowych. W związku z tym warto zadbać, aby prezentacje produktów były na jak najwyższym poziomie.

– Na trójwymiarowej wizualizacji użytkownik ma możliwość samodzielnego obracania wirtualnego modelu urządzenia. To z kolei pozwala na lepsze zapoznanie się z produktem i ułatwia jego wyobrażenie w przestrzeni – mówi Mariusz Bednarczyk, przedstawiciel serwisu Innvisio.com.

Bezpłatne tworzenie wizualizacji
Portal Innvisio.com to baza wizualizacji produktów największych producentów z branży fotograficznej, telekomunikacyjnej, AGD czy RTV. Model biznesowy serwisu opiera się na tworzeniu i udostępnianiu wizualizacji dostarczanych przez producentów i dystrybutorów sprzętu. Co ważne, producent nie ponosi żadnych kosztów związanych z przygotowaniem wizualizacji.

Jednym z pierwszych partnerów serwisu została firma TP-LINK, globalny dostawca produktów sieciowych oraz największy producent tego typu urządzeń w Chinach. Wizualizacje niemalże wszystkich produktów tej firmy są już dostępne na stronie Innvisio.com.

Bezpłatne przeglądanie wizualizacji
Gotowe pliki mogą być również bezpłatnie przeglądane na stronie internetowej. Dzięki integracji z porównywarką cenową Nokaut.pl możliwe jest przeglądanie aktualnych ofert na produkty dostępne w polskich sklepach internetowych. Z kolei na anglojęzycznej i niemieckojęzycznej części portalu przeglądu cen możemy dokonać dzięki współpracy Innvisio.com z Amazon.com, Amazon.de oraz Amazon.co.uk.

– Chcemy wprowadzić do świadomości internautów nowy standard prezentacji produktu. Interaktywna, trójwymiarowa wizualizacja to dobra alternatywa do zwykłych zdjęć. Produkt w takiej formie jest bardziej atrakcyjny dla potencjalnego nabywcy – przekonuje przedstawiciel serwisu Innvisio.com.

Korzystne rozwiązanie dla klientów biznesowych
Podstawową grupą docelową Innvisio stanowią przede wszystkim sklepy internetowe mające w swojej ofercie produkty, które zostały już zwizualizowane.

Wykorzystanie wizualizacji w celu prezentacji produktu np. w sklepie internetowym wiąże się z drobnymi opłatami. Pobranie wizualizacji jest możliwe po dokonaniu jednorazowej opłaty bądź wykupieniu odpowiedniego abonamentu. Następnie klient pobiera kod wizualizacji zintegrowany z bazą portalu i tym samym aktywuje prezentację na swojej stronie.

Wizualizacje produktów są dostępne tutaj: http://innvisio.com/pl/produkty

Źródło: Innvisio.com

O firmie:
Innvisio.com to serwis internetowy umożliwiający bezpłatne przeglądanie, a także odpłatne udostępnianie wizualizacji przedmiotów codziennego użytku znanych marek za dokonaniem jednorazowej opłaty bądź wykupieniem odpowiedniego abonamentu. Producenci i dystrybutorzy sprzętu nie płacą za tworzenie wizualizacji. Wszystkie koszty przygotowania plików ponosi przedstawiciel serwisu.

PR
KJ

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

Leave reply

Only registered users can comment.