Modna rodzinka w Centrum Handlowym Osowa

Jesień to czas nowych kolekcji i zakupowego szaleństwa. Z tej okazji w sobotę 13 października 2012 roku w godzinach 13:00-17:00 w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbędzie się event „Modna rodzinka” z cyklu „Godziny dla Rodziny”. W programie przewidziano liczne atrakcje, w tym modowe warsztaty oraz akcję SWAP, czyli bezgotówkową wymianę garderoby. To pierwsza tego typu inicjatywa, która ma miejsce na terenie CH Osowa.

Modna rodzinka” to wydarzenie skierowane nie tylko do kobiet, ale również dla Panów i dzieci. W ramach sobotniego spotkania przygotowano wiele praktycznych warsztatów (m.in. Doboru Koloru czy Tworzenia Ubrań), które pomogą odnaleźć się najnowszych trendach oraz modowym dress code.

Podczas trwania eventu do dyspozycji każdego klienta będzie Kącik Mody, w którym obecna będzie stylistka służąca pomocą przy podejmowaniu modowych decyzji. To doskonała okazja, aby uzyskać poradę dotyczącą doboru strojów i fasonów, dowiedzieć się w jakich kolorach wyglądamy najkorzystniej i poznać najgorętsze trendy tej jesieni. W trakcie wydarzenia funkcjonować będzie również Mini Stoisko Wizażu, gdzie profesjonalistka zajmie się doborem kolorów oraz makijażu dla Pań.

Ważną częścią całego wydarzenia będzie akcja SWAP, przygotowana specjalnie dla klientów Centrum Handlowego Osowa. To świetna okazja, aby wymienić się ubraniami, obuwiem czy biżuterią całkowicie za darmo. Każdy może przyjść i zamienić się z inną osobą na dowolny dostępny przedmiot. SWAP cieszy się coraz większą popularnością w Polsce oraz na świecie i za każdym razem przyciąga rzesze miłośników dobrego stylu.

W październikowej odsłonie akcji Godziny dla Rodziny stawiamy na stylową i dobrą zabawę. W związku z tym dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowy event „Modna rodzinka”. Chcemy, aby każdy, kto wyjdzie z naszej galerii zachwycał przypadkowych przechodniów swoim ubiorem, a zagwarantują to wyjątkowe warsztaty pomagające zrozumieć reguły panujące w zawiłym niekiedy świecie stylu. Jesteśmy przekonani, że każdy skorzysta na uczestnictwie w naszym wydarzeniu, dlatego serdecznie zapraszam do odwiedzenia CH Osowa w najbliższą sobotę” – mówiAgnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nieodłącznym elementem akcji „Godziny dla Rodziny” jest program lojalnościowy, skierowany do osób, które uczestniczą w poszczególnych eventach. Za udział w każdym wydarzeniu klienci otrzymują jedną pieczątkę. Osoby, którena specjalnej karcie zbiorą najwięcej stempli oraz wymyśląnajlepsze hasło na wydarzenia w ramach cyklu „Godziny dla rodziny” otrzymają atrakcyjne nagrody. Szczegółowy regulamin programu dostępny jest na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz Twoja Gazeta.

Poniżej prezentujemy program eventu „Modna rodzinka”:

13.00-13.05 – otwarcie eventu

13.05-13.20 – Warsztaty Doboru Koloru, czyli nauka komponowania barw dla

najmłodszych

14.00-14.15 – Warsztaty Tworzenia Ubrań

15.30-15.45 – Warsztaty Ubierania, czyli dzieci ubierają narysowane postacie w

powycinane szablony ubrań

17.00 zakończenie eventu i podziękowanie wszystkim zebranym za udział

Przez cały czas trwania eventu – kącik stylistki i wizażystki oraz akcja SWAP

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, 68 butików i punktów usługowych oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *