Regularna ochrona obuwia i innych akcesoriów skórzanych

Torebki, paski, buty i kurtki skórzane cieszą ich właścicielki, ale tylko wtedy gdy są nowe i zadbane. Codzienne korzystanie z wyrobów galanterii skórzanej wpływa na ich wygląd. Korzystając z szerokiej gamy produktów marki Bufalo można odpowiednio zabezpieczyć skórzane wyroby, najpierw je impregnując, a kolejno regularnie czyszcząc tak, by nie uszkodzić powierzchni a także odświeżyć i nadać odpowiedni połysk.

Balsam pielęgnacji skóry
Wysokiej jakości bezbarwny środek do pielęgnacji  wszystkich rodzajów skór gładkich. Przeznaczony do wyrobów i galanterii skórzanej: torebek, pasków, ubrań, mebli i tapicerki. Balsam zawiera specjalną kombinację naturalnych składników, takich jak wosk pszczeli, dzięki czemu zapewnia skórze kompleksową i bezpieczną pielęgnację.  Dokładnie pielęgnuje. Odświeża kolor. Utrzymuje elastyczność skóry. Nadaje piękny połysk, po wypolerowaniu. Ma delikatny zapach. Nie pozostawia tłustych plam. Dzięki butelkom (spray 500ml do dużych powierzchni i rozpylaczem z pompką 250ml do małych powierzchni), aplikacja preparatu jest łatwa i precyzyjna.

Rozciągacz do obuwia
Specjalny preparat zmiękczający do wszelkiego rodzaju skór. Likwiduje miejsca uciskające w obuwiu i czyni skórę elastyczną. Idealny do stosowania w nowych lub zbyt ciasnych butach, pozwala uniknąć zanoszenia ich do szewca. Należy rozpylić preparat wewnątrz butów, po czym włożyć je i pochodzić, gdyż skóra rozciąga się podczas chodzenia.  Preparat może być stosowany w każdym położeniu pojemnika czy dozownika. Środek bezbarwny. Pojemność: 50 ml.

Pasta+Połysk 2+1
Nowa generacja środków samopołyskowych do obuwia w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej. Można stosować je do:
– wszystkich rodzajów skór gładkich
– obuwia
– galanterii
– innych skórzanych wyrobów i akcesoriów.
Produkt jest polecany do stosowania zamiennie z kremami do obuwia. Aplikuje się go za pomocą wygodnej, niewielkiej i praktycznej gąbki zamykanej w wieczku. Skutecznie czyści i pielęgnuje. Odświeża kolory.  Nadaje połysk bez polerowania.
Dostępne są kolory: czarny, brązowy, jasny brązowy (rodzaj camel i tostado), czerwony, niebieski, a także bezbarwny.
Pojemność: 40 ml

Środek do skór lakierowanych
Bezbarwna emulsja do pielęgnacji wszystkich skór lakierowanych, także łączonych ze skórą gładką.
Specjalny skład emulsji sprawia, że skóra lakierowana pozostaje miękka, elastyczna i błyszcząca. Produkt nie zawiera rozpuszczalników.
Nanoszenie emulsji jest łatwe i precyzyjne dzięki aplikatorowi z gąbki. Pojemność: 75 ml

Rekomendowane ceny detaliczne:

Balsam do pielęgnacji skóry ok. 12,00 zł/250 ml oraz 15,00 zł/500ml
Rozciągacz – ok 9,00 zł/50 ml
Preparat do skóry lakierowanej – ok 10 zł/50 ml
Pasta + Połysk 2w1 – ok.8,00zł/40 ml

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *