Rozliczamy podatek – fundacja dla dzieci czeka

Kwiecień to ostatni moment na rozliczenie podatku dochodowego. Większość Polaków ma hojne serce i nie zapomina o tym, że na 1,5% naszego podatku czekają potrzebujący. Wertujemy zatem internet poszukując, czy jakaś fundacja dla dzieci nie potrzebuje naszego wsparcia.

Warto bowiem wspierać małych pacjentów lub dzieci, które ze względów socjalnych nie mogą prowadzić normalnego życia. Polaków najbardziej wzrusza los najmłodszych, a liczba fundacji, które pomagają dzieciom jest całkiem okazała i pomagają one w różnoraki sposób. Naszą uwagę zwróciła fundacja dla dzieci osób w mundurach fundacja „Dorastaj z Nami”.

Komu służy fundacja „Dorastaj z Nami”?

Na pomoc fundacji „Dorastaj z nami” mogą liczyć dzieci osób, które służą naszej ojczyźnie i rodakom. Ich praca obfituje w niebezpieczeństwa. Strażak, policjant czy żołnierz na co dzień mierzy się z niebezpieczeństwami związanymi z pełnieniem przez nich służby. Podejmując wyzwanie związane z obowiązkami służbowymi ludzie Ci nie rezygnują z życia osobistego. Zakładają rodziny, mają potomstwo. Gdy giną na służbie lub tracą zdrowie cierpią na tym ich najbliżsi, a zwłaszcza dzieci. Fundacja dla dzieci tych przedstawicieli niebezpiecznych zawodów, to fundacja „Dorastaj z Nami”. Każde dziecko do 25 roku życia może zwrócić się o pomoc świadczoną przez tę fundację.

Z jakiej pomocy może skorzystać podopieczny fundacji „Dorastaj z Nami”

Fundacja dla dzieci „Dorastaj z Nami” świadczy pomoc materialną i medyczną. Traumy pourazowe dzieci mundurowych wymagają często pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. Ta fundacja dla dzieci pomoże w kontakcie z terapeutą i pomoże opłacić terapię. Dzieci i młodzież mogą skorzystać ze wsparcia finansowego w opłatach za czesne. Nie ma ograniczenia w tym względzie obojętnie czy jest to czesne za przedszkole, szkołę czy studia. Ta specyficzna fundacja dla dzieci pomoże w opłatach za zajęcia dodatkowe takie jak korepetycje, czy zajęcia sportowe. Wspomoże młodego człowiek przy kupnie sprzętu do trenowania danej dyscypliny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *