Sentymentalny Dzień Dziecka

Z sentymentem wspominasz smak oranżady, domino i kostkę Rubika? Zastanawiasz się, co ucieszy Twojego malucha i jaki prezent na Dzień Dziecka wybrać? Podaruj mu swój czas! Sięgnij po kredki Bambino i zabierz dziecko w kolorowy świat wyobraźni.

Kiedy wybór jest zbyt duży, warto sięgnąć po sprawdzone produkty z bogatą tradycją. Kredki Bambino doskonale zna już kilka pokoleń, niemalże każdy używał ich, będąc przedszkolakiem czy uczniem szkoły podstawowej.

Wspólne rysowanie z dzieckiem może być wspaniałą, pobudzającą kreatywność podróżą do czasów dzieciństwa. To świetny pomysł na mały relaksujący rytuał dla maluchów, które też odczuwają duże tempo życia swoich rodziców. Oprócz rysowania produkty Bambino umożliwiają także inne kreatywne zabawy jak np. malowanie czy lepienie z plasteliny.

Aby poznać całą gamę produktów marki Bambino, warto odwiedzić stronę internetową producenta, na której szczegółowo zaprezentowane są m.in:

  • Kredki Bambino w papierowej owijce,

  • Kredki Bambino w drewnianej oprawie (także złota i srebrna, idealne do dekoracji),

  • Farby plakatowe Bambino,

  • Plastelina Bambino.

Zapraszamy na stronę producenta: http://st-majewski.pl/oferta/page/1/?opcja=nowosc
a także na fanpage: https://www.facebook.com/KolorowySwiatBambino

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *