Prezenty na Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka 2022 zbliża się 1 czerwca. To świetny czas, aby okazać dzieciom uczucia poprzez specjalne prezenty. Masz już prezent z okazji Dnia Dziecka? Nadal szukasz odpowiedniego prezentu by sprawić dziecku radość?

Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem szukającym uroczych przedmiotów do podarowania swoim uczniom, czy rodzicem planującym upominek dla Twojego dziecka. Dzień Dziecka to zdecydowanie święto, na które z niecierpliwością czekają małe dzieci! Wypełnij ten dzień zabawą i radością dzięki naszej krótkiej liście zabawnych i wyjątkowych pomysłów na prezenty z okazji Dnia Dziecka, które na chwilę odciągną wzrok Twoich dzieci od smartfonów.

GRY KARCIANE

Poznaj fajne gry karciane. Oferujemy ciekawe gry w karty w niskich cenach. Aktualnie na rynku spotkamy wiele ciekawych gier karcianych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecana oferta może stanowić ciekawy element spotkań towarzyskich, ze znajomymi element rozrywki i sposobu spędzania wolnego czasu – relaksu.

ŁAMIGŁÓWKI

Łamigłówki i układanki z drewna to doskonała zabawa dla dzieci dostępna w naszym sklepie. Proponujemy edukacyjne gry logiczne, układanki zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych wykonane z drewna. edukacyjne, kreatywne drewniane łamigłówki – puzzle, układanki i łamigłówki to dokonała forma rozwoju logicznego myślenia oraz treningu inteligencji przestrzennej. Układanie ich to nie tylko rozrywka i relaks ale również rozwój.

GRY STRATEGICZNE

Gry strategiczne wymagają planowania i szerokiego spojrzenia. Strategia to więcej niż logika. To dalekosiężny plan zdobycia dominacji i odniesienia sukcesu, więc nie zostało ci nic innego, niż zaplanowanie ruchu i być szybszym o krok od przeciwnika.

GRY LOGICZNE

Twoje dziecko lubi główkować, myśleć? Dziesiątki ciekawych, a przede wszystkim dość trudnych gier czeka na dzieci. Jeżeli chcesz rozwijać swój mózg, zajrzyj tutaj i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Gry, puzzle logiczne najczęściej wykonane z drewna, pomagają kształtować już od najmłodszych lat umiejętność logicznego i kreatywnego myślenia. Ich układanie wymaga wyobraźni i logicznego myślenia.

GRY PLANSZOWE DLA STARSZYCH

Masz może ochotę pograć w gry, które zachowały stary i klasyczny styl? To tutaj właśnie takie znajdziesz. Gry planszowe, które są bez żadnych urozmaiceń trafią w szczególności w gust osób starszych, ale również dzieci.

GRY PLANSZOWE DLA DZIECI

Gry planszowe dla dzieci. Nauka słów, czytania, liczenia, języków obcych czy mówienia. Rozpoznawanie obrazków i ćwiczenie pamięci, a to wszystko połączone z mnóstwem zabawy!

GRY RODZINNE

Gdy zjechała się rodzinka i po kilku godzinach brakło tematu do rozmowy, to jest idealny moment, aby wyciągnąć jakąś grę i rozruszać towarzystwo. Gry rodzinne są przeznaczone dla każdego, dlatego nawet seniorzy będą się świetnie bawili.

MODELE DO SKŁADANIA

Pamiętasz jak w czasach swojego dzieciństwa, prosiłeś swoich rodziców, by dali Ci kieszonkowe na kupno nowych modeli do składania, a po powrocie do domu wprost „przepadałeś” na długie godziny w swoim pokoju, gdzie oddawałeś się tej absorbującej czynności? Pamiętasz jeszcze tę precyzję i skupienie, które miały miejsce, gdy kleiłeś zaawansowany model nowego samolotu, który miał wiele mikroskopijnych elementów?

Kod rabatowy – UGEARS08 – 8% rabatu na produkty firmy UGEARS

Przekaż tę pasję swoim dzieciom. Podaruj im modele do składania – dzięki którym będą mieć szansę, by potrenować cierpliwości koncentracje, a tego im przecież brakuje, prawda?

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Zainspiruj swoich małych czytelników książkami dla dzieci w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy szukasz książek z obrazkami, zabawnych tytułów i kolekcji, książek z ćwiczeniami lub poradników pomocniczych w odrabianiu prac domowych, znajdziesz je w ekscytującej ofercie książek dla dzieci w naszej księgarni internetowej dla dzieci i nie tylko. Zobacz polecane książki dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *