Najlepsze książki na prezent

Dlaczego ulubionym prezentem dla znajomych, przyjaciół i rodziny nie może być dobra książka? Książki są magiczne, tajemnicze, zabierają czytelnika w odległe, ciekawe miejsca bez wychodzenia z domu… Jeśli mamy okazję podzielić się z kimś odrobiną właśnie takiej magii, to niech to książka stanie się takim magicznym, dobrze trafionym prezentem.

Najlepsze książki na prezent to te, które pochodzą z serca. Są to książki, które przeczytasz i pokochasz i mogą zakończyć osobistą notatką o tym, jak wpłynęła ona na Twoje życie i dlaczego uważasz, że odbiorca to doceni.

Biorąc to pod uwagę, czasami potrzebujesz tylko prezentu i nie koniecznie chciałbyś przeczytać historię opisaną w książce. Słusznie. My to rozumiemy. Pozwól, że wykonamy dla ciebie ciężką pracę! I pomożemy ci w wyborze odpowiedniej książki idealnej na prezent.

Na pewno jest książka na tej liście książka, która komuś przypadnie do gustu i stanie się najlepszym prezentem na przykład na Dzień Babci czy Dzień Ojca, dla wszystkich tych, którym pragniesz sprawić radość, wręczając im prezent-książkę. Bo wiadomo, że książki, są doskonałym pomysłem, który można ofiarować komuś w prezencie, i całkowicie popieramy to stwierdzenie!

Zobacz jakie książki warto przeczytać, jakie nadają się na prezent z okazji Dnia Matki, czy Dnia Dziecka? Wybierz prezent odpowiedni na każdą okazję.

Salwator znaczy „odkupiciel”, „zbawiciel” i w większości przypadków kojarzy się jednoznacznie z Jezusem. Jednak w przypadku tytułowej postaci książki Tomasza Kozłowskiego chodzi raczej o „uzdrowiciela”. Tak czy owak – osobę nie tylko utalentowaną (potrafi malować), ale też posiadającą dar uzdrawiania.

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ PRODUKT

Co ma z tym wspólnego Cyganka z bulwaru nad Sekwaną? Bez niej ta historia pewnie by się nie wydarzyła, albo wydarzyła inaczej, nawet jeśli nie w innym miejscu (bo poza ówczesnym Paryżem było to chyba niemożliwe), to może z udziałem innych osób. Któż to wie!

Aby pomóc czytelnikowi wędrować i odkrywać tajemnice, autor zaopatrzył swoją książkę w listę postaci historycznych i fikcyjnych oraz miejsc, w których dzieje się akcja, a także szczegółową listę pojawiających w niej dzieł.

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ PRODUKT

Służba Gniewomira jest trzecim tomem przygód walecznego jarla Oliego Egilssona. To kolejna odsłona opowieści Gniewomira, zapisywanej na kartach pergaminu przez spowiednika Anzelma. Autor osadził akcję tej wikińsko-polsko-skandynawsko-angielskiej awantury w czasach Bolesława Chrobrego, z jego zresztą udziałem. Jego i jego synów: odznaczającego się niezwykłym okrucieństwem Bezpryma i Mieszka II Lamberta, późniejszego króla Polski i również awanturnika lubiącego najeżdżać zbrojnie sąsiadów.

Główna postać trylogii – Olie Gniewomir Egilsson to jeden z nielicznych fikcyjnych bohaterów w tej książce. I, dodajmy, najbardziej prawy. Wartka, dynamiczna akcja przenosi czytelnika z ziem polskiego Pomorza Zachodniego do Danii, Szwecji, Finlandii i wreszcie, jak na prawdziwych Wikingów przystało, na podbój Wysp Brytyjskich. Znakomite opisy ówczesnej Anglii, broniącego się przed wikińskimi najeźdźcami Londynu, zakulisowe knucia panujących tego świata, mordy polityczne, najazdy – a w tle romanse, miłość, sagi skandynawskie i polskie oraz angielskie legendy…

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ PRODUKT

Jak wiele jest w stanie zrobić człowiek walczący o przetrwanie? Czy w najbardziej krytycznym momencie instynkt weźmie górę nad człowieczeństwem? Na te pytania będziemy musieli odpowiedzieć w trakcie postapokaliptycznej lektury jaką bez wątpienia jest Łowca.

Niedaleka przyszłość. Znany ludziom świat znika pod tonami wulkanicznych popiołów, dusi się w związkach siarki i zamarza w najcięższej zimie wulkanicznej w historii. Do zamieszkania zdatny jest jedynie niewielki obszar położony w górach. Wraz z rodziną i innymi ocalałymi mieszka tam niegdysiejszy profesor, nazywany „Łowcą”. Bohater dźwiga na swoich barkach obowiązek polowania i zdobywania pożywienia.

Powieść „Łowca” przenosi czytelnika w surowy świat powstały po realnie zagrażającej nam katastrofie i stawia przed nim pytanie jak daleko człowiek powinien posunąć się w imię przetrwania.

Tych którzy szukają ciekawej książki doskonałej na prezent odsyłamy do księgarni internetowej. Tutaj znajdziesz wymarzoną książkę na prezent.  Odwiedź stronę http://tylkorelaks.pl/

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *