Audi Q3 w wynajmie na miesiące

Audi Q3 to samochód z charakterem, który na rynku dostępny jest od 2011, kiedy to do sprzedaży weszła pierwsza generacja tego modelu. Czym wyróżnia się ten samochód? W jakich warunkach najlepiej się sprawdza i czy istnieje możliwość, aby go wypożyczyć? Więcej na ten temat w poniższym tekście.

Właściwości Audi Q3

Audi Q3 kosztuje od 200 tysięcy złotych, co oznacza, że możemy spodziewać się doskonałych właściwości jezdnych i komfortu w każdej chwili. Jednak gdy mówimy o wersji Sportback, którą możemy określić jako SUV coupe, to sytuacja nie jest taka oczywista. Sportowa sylwetka wpływa na komfort osób siedzących z tyłu. Ścięty tył sprawia, że naprawdę wysoka osoba, tj. powyżej 180 cm wzrostu, będzie miała trudność z wygodną podróżą. Bez wątpienia Audi to jest świetnym samochodem, ale nie znajdzie zastosowania jako środek transportu dla 5 dorosłych osób, gdyż miejsca z tyłu jest w nim po prostu za mało. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się jako pojazd dla rodziny z małymi dziećmi.

Co jednak istotne, Audi Q3 znakomicie się prowadzi na dłuższych i krótszych trasach. 150 koni mechanicznych i silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra doskonale sprawdzają się w typowych warunkach. Auto ma niskie spalanie, a także istotne z punktu widzenia kierowcy udogodnienia – kamerę cofania, nawigację, a także bardzo precyzyjny układ kierowniczy. Samochód pozwala na bardzo dynamiczną jazdę, ale również świetnie dostosowuje się do typowej miejskiej jazdy. Podobnie jak inne samochody tej klasy, Audi oferuje asystenta, który wspiera kierowcę poprzez asystę wyprzedzania i inne dodatkowe systemy, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy.

Jak wynająć Audi Q3?

W Flex Rent proponujemy wynajem średnioterminowy, dzięki któremu możesz mieć Audi Q3 Sportback w ramach umowy, która będzie trwać od 1 do 12 miesięcy. Wystarczy, że wybierzesz model Audi, który Ci odpowiada na naszej stronie, a auto zostanie dostarczone pod Twój adres. Wypożyczenie to bardzo korzystna opcja pozyskania luksusowego samochodu za ułamek jego ceny, z czym wiążą się dodatkowe profity, m.in.:

  • Obecność pakietu ubezpieczeń (OC, AC, NNW) i Assistance, dzięki czemu w razie kolizji lub awarii otrzymasz błyskawiczne wsparcie. Nie musisz martwić się o ważność ubezpieczenia czy jego wykup – w Flex Rent zadbamy o wszystko,
  • identycznie w przypadku przeglądu, napraw oraz wymiany opon – wykonujemy je w dogodnym dla Ciebie terminie bez dodatkowych opłat
  • opony zimowe są zawarte w cenie wynajmu,
  • jeśli Audi Q3 nie spełnia Twoich oczekiwań, to po 6 miesiącach od podpisania umowy możesz wymienić auto na inne,
  • W cenie abonamentu masz zagwarantowane auto zastępcze, gdyby zaszła taka konieczność,
  • możesz dodatkowo wykorzystać planu premium, który oznacza zniesienie udziału własnego w razie wystąpienia szkody całkowitej lub częściowej czy kradzieży pojazdu.

Jeśli Audi Q3 to samochód Twoich marzeń, to nie zastanawiaj się dłużej – skontaktuj się z naszą wypożyczalnią, aby móc sprawdzić, czy model ten jest faktycznie tak świetny, jak mówią o nim testerzy i recenzenci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *