Czemu opłaca się działać w AVON?

Wówczas gdy szukasz atrakcyjnych perspektyw dodatkowego przypływu kasy, to mamy dla Ciebie propozycję, jaka Cię zaciekawi. Zostań konsultantką Avon ponieważ jest to to profesja, która pozwoli Ci osiągać dodatkową gotówkę, sprzedając kosmetyki przy okazji.

Avon – na czym do w ogóle polega?

Praca w Avon okazuje się być ciekawą możliwością dla wielu osób. Zawód konsultantki Avon szczególnie polecany jest dla młodych rodziców, młodocianych, emerytów i wszelakich osób którzy poszukują dodatkowej pracy czy zajęcia bez żadnych zobowiązań. Ciekawe w Avon jest też to, że nie trzeba mieć bardzo dużo czasu by to robić, w zasadzie sama sprzedaż realizowana jest najczęściej przy okazji. W końcu i tak na co dzień spotykamy się ze znajomymi i rodziną. Ciekawy jest również fakt, że nikogo nie musimy namawiać do zakupów. Najczęściej sprzedaż sprowadza się do zapytania drugiej osoby czy chce zobaczyć katalog. Przydatnym sposobem może być również zwykłe zostawienie katalogu u kogoś gdy wychodzimy. Często po kilku dniach otrzymamy pokaźne zamówienia od takich osób. Jak widać praca konsultantki wcale nie jest taka trudna. W tym miejscu samodzielnie decydujemy o wielu rzeczach, to od nas samych zależy rodzaj pozyskiwania klientów, a co więcej mamy faktyczny wpływ na ilość zarobionych pieniędzy. W Avon nie podpisujemy w ogóle wiążących dokumentów, nie ma tutaj też żadnych przymusów. Nie trzeba zamawiać w każdym katalogu dlatego wiele osób składania zamówienia np. co 2 miesiące gdy zbierze odpowiednio dużo zamówień. Fundamentalnym ogniwem pracy wszystkich osób pracujących w Avon będzie katalog z obecnymi ofertami, jest to konieczne narzędzie każdej konsultantki, która dzięki katalogowi może sprzedawać rodzinie i znajomym. Można też skorzystać z katalogu online i wysłać go do swoich zainteresowanych klientów. Kompletna oferta mieści się też na stronach www avon pl gdzie w prosty sposób każdy może wybrać interesujące go produkty.

Ile można zarobić w takiej pracy?

Nie ma prostej odpowiedzi na temat zarobków ponieważ wszystko zależy od tego ile tak naprawdę sprzedamy. Konsultantka Avon będzie w stanie zyskać od kilkunastu pln nawet do kilkudziesięciu tysięcy co katalog. Zależne jest to od tego, jak wiele czasu poświęci na pracę i ile zdobędzie zamówień. Jest też szansa zarobku jako lider Avon. Lider to osoba, która to komponuje swój skład zapraszając do zespołu klientów i potencjalne konsultantki i na tym zarabia często znacznie więcej niż sama konsultantka.

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *