Urządzenia kosmetyczne, które warto mieć w swoim domu

Chciałabyś wykonywać manicure hybrydowy samodzielnie w domu? W takim razie powinnaś zaopatrzyć się w poszczególne urządzenia kosmetyczne, dzięki którym stylizowanie paznokci będzie dla Ciebie łatwe, szybkie i przyjemne. Mowa m.in. o lampie UV/LED, frezarce do paznokci oraz pochłaniaczach pyłu. Każde z nich pełni szereg bardzo ważnych funkcji, które przydają się nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale również w domowym zaciszu, kiedy pragniemy stworzyć trwały i precyzyjny manicure na paznokciach. Jak więc wybrać dobre jakościowo urządzenia i gdzie je kupić? Odpowiadamy.

Lampa do paznokci – o niej powinnaś pamiętać!

Najważniejszym urządzeniem kosmetycznym, którego nie powinno zabraknąć w Twoim domu, jest lampa do manicure. To dzięki niej utwardzisz wszystkie produkty znajdujące się na płytce paznokcia, a tym samym sprawisz, że stylizacja utrzyma się nawet do 4 tygodni. Przed zakupem tego typu urządzenia, warto zapoznać się z jego parametrami. Na rynku dostępny jest szereg lamp o różnych wielkościach, kształtach, mocach, czy kolorach. Najistotniejszą funkcję stanowi moc lampy, która w przypadku mocnych i gęstych produktów, powinna wynosić co najmniej 16W. Lampy o mniejszych mocach mogą mieć problem z utwardzeniem żeli, czy też akrylu. Dlatego najwięcej kobiet sięga po urządzenia o większych parametrach, co gwarantuje uzyskanie satysfakcjonujących efektów na paznokciach. Warto zwrócić uwagę również na wielkość lampy – większa zagwarantuje Ci włożenie do środka całej dłoni, dzięki czemu utwardzisz wszystkie paznokcie u jednej dłonie jednocześnie. Jest to naprawdę duża oszczędność czasu, co w przypadku kobiet pracujących, czy też matek z dziećmi jest niezwykle istotne.

Frezarka do manicure hybrydowego

Kolejnym, bardzo ważnym urządzeniem jest frezarka do manicure. Pomaga ona w oczyszczeniu płytki paznokcia z nadmiaru skórek i nabłonków, wyrównaniu jej powierzchni oraz pozbyciu się pozostałości po wcześniejszej stylizacji. Frezarka umożliwia nadanie paznokciom wymarzonego kształtu w ciągu kilku sekund. Ponadto tego typu urządzenie świetnie sprawdza się podczas zdejmowania żelu budującego. Frezarka występuje w wielu odsłonach. Niektóre modele są nieco mocniejsze, przez co wykorzystywane są przede wszystkim w profesjonalnych salonach kosmetycznych, a inne nieco delikatniejsze, świetnie sprawdzają się do użytku domowego. Należy pamiętać, że frezarka to urządzenie, którego obsługi należy się nauczyć. Zbyt mocne przyciskanie frezu do płytki paznokcia może doprowadzić do jej przepiłowania, a nawet złamania. Jeżeli chcesz uniknąć takiej sytuacji, zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi i posługuj się urządzeniem powoli i delikatnie.

 

 

Gdzie je kupić?

Wiele kobiet zastanawia się, gdzie kupić dobre jakościowo urządzenia kosmetyczne, aby zainwestować pieniądze raz, a dobrze. Z pomocą przychodzi hurtownia kosmetyczna La Diosa, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń i produktów, stworzonych przez renomowane marki, takie jak Semilac, NeoNail, Indigo oraz Claresa. Asortyment dostępny na stronie ladiosa.pl wyróżnia się również pod względem bardzo atrakcyjnej ceny. Jesteś zainteresowana? Zapoznaj się z ofertą hurtowni już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *