Powiększanie ust Łódź – na czym polega zabieg

Powiększanie ust w Łodzi  jest obecnie bardzo popularne. To mało inwazyjny zabieg, który sprawi że nasze usta staną się bardziej symetryczne oraz dobrze nawilżone. Efekt po zabiegu może utrzymać się nawet do 12 miesięcy. Do wykonania zabiegu jest używany kwas hialuronowy, który występuje naturalnie w naszej skórze. Powiększenie ust utrzymuje się minimalnie do 6 miesięcy, a utrzymanie się efektu jest zależne od ilości wstrzykniętego w usta kwasu hialuronowego, ale również ruchów mimicznych oraz wieku pacjentki.

 

Efekty zabiegu

Zabieg daje natychmiastowy efekt modelowania ust. Można również zauważyć ich lekkie powiększenie, w zależności od ilości środka wstrzykniętego w usta. Wargi są bardziej wyrównane i zaznaczony jest ich kontur w delikatny sposób. Usuwane są również zmarszczki dookoła ust, a także zwiększa się jędrność ust. Kształt ust jest naturalny i widoczne jest odmłodzenie czerwieni wargowej oraz skóry okolic ust. Kwas hialuronowy jest bardzo potrzebny do wyrównania dysproporcji pomiędzy górną a dolną wargą. Również jest on idealny do zmniejszenia asymetrii ust, a także podniesienia kącików ust, co daje efekt pogodnego oraz młodzieńczego wyglądu twarzy. Kontur ust jest również podniesiony, a także poprawia się ich koloryt.

Wskazaniem do zabiegu są asymetryczne usta, które mają widoczne zmarszczki, a także mniej wyraźną czerwień wargową. Można również zdecydować się na zabieg przy wąskich ustach oraz lekko opadniętym kąciku ust. Zabieg idealnie wyrównuje koloryt ust oraz znacznie zmniejsza zmarszczki na wargach oraz wokół ust.

 

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Kwas hialuronowy jest podawany za pomocą bardzo cienkiej igły. Długość zabiegu jest zależna od ilości kwasu hialuronowego, który jest podawany w czerwień wargową. Najczęściej zabieg wraz ze znieczuleniem trwa około godziny. Przed zabiegiem kosmetyczka ocenia asymetrię ust oraz sprawdza jaka ilość preparatu da ładny i naturalny efekt. Po zabiegu usta mogą być lekko drażliwe i opuchnięte. Efekt jest widoczny po jednym lub dwóch dniach.

Na tydzień przed zabiegiem nie można przyjmować leków przeciwzapalnych ani aspiryny. Nie wskazane są również silne zabiegi złuszczające na usta. Przez 8 dni przed i po zabiegu nie można wykonywać zabiegów stomatologicznych. Po zabiegu również nie wskazany jest silny wysiłek fizyczny. Po zabiegu przez około tydzień nie wskazane jest również korzystanie z sauny, czy basenu. Dzień po zabiegu nie zalecane jest również picie gorących napojów. Unikać należy również solarium oraz promieni słonecznych przez pierwsze dni po zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu to ciąża, opryszczka, intensywny trądzik, skłonność do bliznowców, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, stan zapalny w okolicy ust, karmienie piersią, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby układu immunologicznego. Przed zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem, który specjalizuje się z powiększaniu ust za pomocą kwasu hialuronowego.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *